reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Współczuje takich bólów głowy.... Ja ogólnie miewam migreny ale odpukać w ciąży nie miałam takich akcji.... Mam dni full power albo dni full lenistwo.... Ogólnie ciągle coś robię, jak nie szyję to gdzieś jeżdżę, sprzatam, gotuje.... A jak u siądę to mam wrażenie ze marnuje ten wolny czas który mam i zaraz coś zaczynam robić. Kilka dni temu łóżko córce w pokoju przestawialam bo mnie naszło.... A jeszcze tyle musze zrobić dla dzidziusia... Ochraniacz do kołyski, pościel do kołyski... Prześcieradło,kocyk do wózka,rozek.... Kupiłam kilka ubranek wczoraj dla dzidzi :) w komisie. Bo po starszej nie mam takich ciepłych pajacykow i body z długim bo ona w lipcu urodzona....

Pisze pisze... Mam nadzieje ze nikogo nie zanudzam :p ale brakuje mi towarzystwa :(
 
reklama
zmiana - no na szczęście złe samopoczucie się uspokoiło, bo bym chyba nie dała rady tak przez calą ciążę. I tak już miałam kroplówki z osłabienia.
A wyniki:
na czczo - 80
po 1h - 199
po 2h - 125.
Także tylko wynik po 1h jest za wysoki, oba pozostałe są super wg lekarza.

kas88 - ja też teraz mam najlepszy czas w ciąży, mimo że szybciej się męczę to mam energię do działania i ogólnie pozytywne nastawienie :)

Mońcia - ja już część wyprawki mam zrobioną, większość z okazji na olx albo z allegro. Jakoś nie mam weny ani siły chodzić po stacjonarnych sklepach. Nawet często nie ma kogo o zdanie spytać bo sprzedawcy to wcisną cokolwiek, byleby sprzedać.
A wózek masz już wybrany? :)
 
reklama
Do góry