reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No ja byłam zadowolona z niego (kupiliśmy nowy, z myślą że kiedyś będzie druga dzidzia :)) fotelik teraz kupiłam używany maxi cosi, i adaptery musze do wózka dokupić :) ogólnie fajny bo zwrotny
 
Ja wózek też już mam i adaptery. Fotelik w tym miesiącu kupimy. Do tego chyba materac i łóżeczko.
A resztę wyprawki chyba w listopadzie. Chyba że jeszcze coś się uda. Zobaczymy.
 
Ja wózek też mam bo okazja, znajomi sprzedawali swój a że bardzo chwalili przez cały okres użytkowania to wzięliśmy od razu, żeby nie zniknęło :yes:

Vivienne - zazdroszczę kupna kurtki, ja nie mogę nic na siebie znaleźć bo brzuch mam dość mały i w ciążówkach wyglądam jak w worze. Na razie radzę sobie kamizelkami ale już za zimno jest, bo pod wieczór marznę.
Swoją drogą strasznie drogie te kurtki. Gdzie kupiłaś? :)

My z wyprawki mamy to co udało się znaleźć na okazjach albo znajomi nam przywieźli. Sami z siebie na sklepach kupiliśmy tylko pościel (mój zakup) i szumisia (zakup męża) :-)

Muszę przejrzeć oferty na te kurtki zimowe, bo już najwyższa pora :)
 
Inis szukałam na Olx i trafiłam za 70 zł z przesyłką z reserved, po jednej babeczce.właściwie nigdzie nie jest napisane że to ciążowa ale ma ściągacze na brzuchu tak to jest raczej prosta. Także polecam przeglądać tam :)
 
Mysiaka ja się mieszcze tylko ledwo ledwo w kurtkę na jesień a to jednak grudzień i kawałek stycznia do przechodzenia... Wiec liczę ze się zmieszcze juz do końca :D
 
Ja jesienna na chama dopne i zawsze byla obcisla na brzuchu ale zimowe byla luzna kupowana rok temu. Mnie styczen nie czeka bo 2 termin :p tylko grudzien- bd malo wychodzic tylko na egzaminy na uczelni :)
 
reklama
Do góry