reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Haha, widzę ze tylko jedna prawdziwa styczniowka na razie dołączyła a reszta tylko podczytuje, lub ma nadzieje dołączyć :D
 
Haha, widzę ze tylko jedna prawdziwa styczniowka na razie dołączyła a reszta tylko podczytuje, lub ma nadzieje dołączyć :D

Dopiero poczatek maja, wiec wiele styczniowel jeszcze nie testowalo. Bedzie ich z kazdym dnie maja coraz wiecej :)
Tak czy siak ogromne gratulacje dla bulkaasiaza otwarcie worka styczniowek!!! Zycze baaaardzo nudnej ciazy :*

Hehe ja tam mam nadzieje dolaczyc, licze na to, ze mnie na tym watku zaraza ciaza ;)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry