reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

12 tyg.to tyle co nic. Podobno Polska ma bardzo dobre podejście do ciąży i macierzyństwa. Liberalne przepisy i mimo wszystko dobra opiekę podczas ciąży. Chyba tylko opieka okołoporodowa pozostawia wiele do życzenia, np i ograniczenia w dostępie do znieczulenia. Co myślicie o porodzie w towarzystwie douli?
 
reklama
@iryski szczerze jakoś nie brałam douli pod uwagę w ogóle. Mój mąż mi wystarczy w zupełności.;) Świetnie się spisał za pierwszym razem to i teraz z pewnością da sobie radę. Szczerze to podczas porodu widział więcej niż ja:laugh2:
 
@iryski szczerze jakoś nie brałam douli pod uwagę w ogóle. Mój mąż mi wystarczy w zupełności.;) Świetnie się spisał za pierwszym razem to i teraz z pewnością da sobie radę. Szczerze to podczas porodu widział więcej niż ja:laugh2:
Mój tez by mi wystarczył, ale ma problem , bo traci przytomności jak widzi igle. Miał być tylko w kręgosłup znieczulony do zabiegu, ale dali mu ostatecznie narkozę, bo ze stresu czegoś padaczkowego dostał. Z mama nie chce, bo ona strasznie panikuje. Jakbym wiedziała, ze będzie mój lekarz prowadzący to byłoby super, a tak to rozważam rożne opcje.
 
Ja tez ostatnio zalatana i mniej sie udzielam.. Ale remont juz mamy skończony.. Teraz pozostało to co najprzyjemniejsze- sprzątanie.... W niedziele jedziemy do ikei jeszcze po szafę i komody. Jak ogarnę ciuchy, to zaczynam pranie i pakowanie torby do szpitala:)

Co do wizyt, to ja mam co miesiąc i zawsze badania i usg:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Noriczka na pewno masz bezpieczny antybiotyk i z dzidzia wszystko dobrze.

Malwi ee tam czepia sie troche ten Twoj doktor, bo wynik wcale nie jest zly, no ale jak kazal powtorzyc to juz to zrob dla swietego spokoju, no i oby z cytrynka Ci bardziej smakowalo:-)
No niestety wczesniej pojsc nie dam rady, bo mimo, ze to prywatna wizyta to jednak nie ma wczesniej terminow, bo to najlepszy specjalista od badan prenatalnych w moim regionie, ale mam nadzieje, ze szybko zleci:) na sama mysl o tych pysznosciach mam slinotok=D

Aniay pokrecone te macierzynskie tam u was:/ a chociaz pieniadze jakies normalne czy tez raczej groszowe sprawy?

Shear no to Ty tez taka szczesciara jak ja, ze ciaze bezobjawowe i bezproblemowe, trzeba sie z tego cieszyc:-)

W sumie w Polsce tez jeszcze calkiem niedawno byl tylko pol roczny macierzynski, wiec super, ze teraz mozna caly rok siedziec z maluchem:) takze nie mamy co narzekac dziewczyny, bo chociaz w tym temacie nasze panstwo sie spisalo:p


Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam, że mam już coraz mniej siły żeby chodzić do pracy. Ogólnie pracę samą w sobie lubię bardzo, ale fakt że muszę się zebrać po całym dniu i iść jest straszny ;) Szczególnie, że już coraz częściej wybiegam myślami do porodu i do tego co potem.
Jutro kupię proszek i zaczynam wielkie pranie wyprawki :biggrin2:
 
hej dziewczyny właśnie nadrabiam zaległości na razie udało mi się przebrnąć przez ogólny. u nas choroba na całego. syn drugi tydzień w domu od wczoraj na antybiotyku cały przyszły tydzień też do zloba nie idzie więc się kisimy w domu. nie jest lekko zwłaszcza że od wczoraj i ja chora. widzę że u Was w miarę ok :)
@Shaer pamiętam Twoje zdjęcie z polowkowego i siusiak był jak malowany może teraz się podwinal. podobno lekarz jak już widzi raz chłopca zwłaszcza około 20tyg to późniejsze przypuszczenia o dziewczynce rzadko się sprawdzają więc ja bym na dziewczynke się jeszcze nie przestawiała całkowicie a nawet jeśli dziewuszka to też super :) ale zazdroszczę tych zerowych objawów ciążowych ;)

nie wiem czy znowu nie zniknę na troche bo przez ten szpital domowy nie mam sily ani czytać ani pisac po prostu padam wieczorem a w dzień nie mam chwili wolnego.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@BubblesGirl No niestety... ale są kraje gdzie mają gorzej. Kasa nie jest fajna po pierwszych tygodniach ale na przeżycie wystarczy. Do tego darmowe leki dla dzieci, ciężarnych +12 mcy po porodzie też są dobrym pomysłem.

Moja mała się dziś poskarżyła na swędzącą głowę... i ma wszy po raz kolejny. Tutaj w UK to niestety kilka razy do roku, a jak jej każe myć głowę częściej to jest krzyk i płacz że ona nie będzie wrrrrrr.
No nic, będziem czesać i truć. Na szczęście przez to jak często się to tu zdarza specyfiki są bardzo dobre i fantastyczne grzebienie do wyczesywania. Ale nienawidzę dzidostwa.

Mój A. się wkurza że jej odpuściłam dzisiaj terapię ale jak pomyślę że miałabym dzisiaj do 10tej ją trzymać a jutro o piątej budzić żeby umyć głowę to mi nie w smak. Jutro zrobię wszystko, na spokojnie, jeden dzień nic nie zmieni.
 
reklama
Do góry