reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Mnie też to czeka tylko nie wiem jak to wygląda. To jest z krwi tylko? Prywatnie robiłas? Jakie koszta?
Z góry dziekuje za odpowiedz:-) :)

Tak z krwi. PAPPA 120 zl i Beta hcg do tego tez 120 zł czyli razem 240 zł w diagnostyce. Tylko tam są jakieś różne rodzaje i ja mam z dopiskiem KRYPTOR. Wynik powinien być do 3 dni. Pozdrawiam i powodzenia ;)
 
Tak z krwi. PAPPA 120 zl i Beta hcg do tego tez 120 zł czyli razem 240 zł w diagnostyce. Tylko tam są jakieś różne rodzaje i ja mam z dopiskiem KRYPTOR. Wynik powinien być do 3 dni. Pozdrawiam i powodzenia ;)

Dziekuje za info:) Diagnostykę mam pod nosem więc jak coś to też tam zrobię.
 
Lolaaa ja na zaparcia piłam herbatę miętową. Nie pomagała od razu ale piłam tak od czasu do czasu i juz nie mam z nimi problemu. ;) tylko ja to piłam taką naturalną z suszonych liści.
Tez mam we wtorek wizytę. Mam ogromną nadzieję że będzie wszystko ok.
Co do płci to to jest nasze pierwsze dziecko dlatego jak najszybciej chcemy znać płeć. Przy drugim dziecku może bym się zastanowiła. :)
 
Czesc dziewczyny:happy:
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i te wtorkowe i kolejne:)
Ja też chce znać płeć bo nie wytrzymam do końca nie ma szans hihi
A tak z innej beczki macie może jakieś sprawdzone sposoby na zaparcia? Bo u mnie masakra wyglądam juz na koncowke ciąży taki mam brzuchol przez to i strasznie sie mecze:( dodam że pije duzo wody i jak nigdy owoce i warzywa garsciami więc dieta nawet ok:happy:
pozdrowionka

Lyzke grubej owsianki zalewasz mlekiem zeby przykryc I na minute do mikrofali. Do tego ulubiony jogurt I owoce.
Najlepiej przed I po wypić szklanke lub pół szklanki wody i gwarantuje ze bedziesz leciec do kibelka w ciagu paru godzin. :)

@ela2016 czy w pracy wiedza o ciazy?
Jesli wiedza I mimo wszystko cie wyslali to bym poszla na ten kurs, jesli nie wiedza to pomyslalabym czy bedziesz miała szanse na kolejne szkolenie pozniej, I co tak naprawde da Ci ten awans. Jesli jest to dla Ciebie wazne I zrezygnujesz przez ciaze to pozniej mozesz sobie pluc w brode, jesli nie to olej to :)

Tutaj nie maja prawa cie dyskryminowac z powodu ciszy, to nie Polska. Ja sie czulam zle bo miesiac po awansie okazało sie ze w ciazy jestem ale wszyscy sa bardzo pomocni I wyrozumiali, nie wiem jak u Ciebie.
Tak czy siak jesli jeszcze w pracy nie powiedzialas to ja bym na dnia chociaz hr poinformowala bo wtedy musza sprawdzic czy mozesz pracowac na danym stanowisku.
 
Ela2016 ja teraz jak pomyśle, ze miałabym pracowac jak na początku i być w ciazy, poszłabym sie zwolnić, nie dałabym rady, zmęczenie, co chwile sikać, głodna ufff
Juz dzis miałam isc powiedzieć, ze jestem w ciazy po wczorajszym stresującym dniem
Zestresowałam sie bardzo, biegałam jak głupia a jeszcze ten krwiak ;(((
No ja bym nie dała rady nawet jeździć na rozmowy, samemu szukać pracy, a masz pewność, ze znajdziesz, masz zagwarantowane??? Większe pieniądze sa???
Pomysł jak sie czujesz na siłach
Ja w ciagu dnia przespałam 2h a zaraz do pracy uffff


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty będzie wszystko dobrze . Ja wczoraj się nie odzywałem bo mieliśmy 6 rocznicę ślubu i jak mój mąż wrócił z pracy porwał mnie do włocławka na koncert...było super..dziś zrobił sobie wolne w oracy i spędzamy dzień z dziewczynkami.. pozdrawiam miłego dnia

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry