reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Kiki ta ciaze poki co tez znoszę duzo gorzej od pierwszej wiec moze maz doczeka sie sojusznika płci męskiej [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12] za życzenia dziękujemy [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kiki ta ciaze poki co tez znoszę duzo gorzej od pierwszej wiec moze maz doczeka sie sojusznika płci męskiej [emoji12][emoji12][emoji12][emoji12][emoji12] za życzenia dziękujemy [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No ja właśnie liczę na dziewczynkę…Marzy mi się córka!! Ale chłopaki też są fajne…:)
@kolorowaMama a masz cokolwiek po córce ewentualnie dla nowej dzidzi czy wszystko będziesz kupować od nowa?
 
No ja właśnie liczę na dziewczynkę…Marzy mi się córka!! Ale chłopaki też są fajne…:)
@kolorowaMama a masz cokolwiek po córce ewentualnie dla nowej dzidzi czy wszystko będziesz kupować od nowa?

Nie mam nic minęło 7 lat do tego przeniosłam sie z pl do uk no i po pierwszym porodzie mówiłam, ze wole umrzeć niz rodzic raz jeszcze wiec pozbywalam sie wszystkiego na bierząco [emoji23] a tu proszę kilka lat minęło, ból poszedł w niepamięć i narodziła sie wielka chęć zostania mamusia raz jeszcze [emoji7][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KolorowaMama, o dziwo czuje sie dobrze. Powinnam mieć objawyx3, ale nawet nie jest źle. Do tej pory zemdliło mnie może ze 3-4 razy i to wszystko.

Od początku ciazy mam inny męczący objaw- zatykanie uszu. Czy której z was tak ma? Właściwie zaczęło sie już chyba od samego zagnieżdżenia. Nasila sie to jak sie wiecej ruszam, chodzę. Pomaga tylko pochylenie głowy w dół lub położenie sie na płasko. Lekarz powiedział ze sie cos w uchu rozszerza i tak może być.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolorowa sto lat dla Twojej ksiezniczki! 7 lat to faktycznie spora roznica, ale z drugiej strony bedzie Ci na penwo latwiej bo taka dziewczyna potrafi sie juz soba zajac, wiecej rozumie. A jesli fajnie sie wychowa dzieci to nawet przy duzej roznicy wieku bede miec ze soba swietny kontakt.

Happy3 gratuluje 3 serduszek! mialas stymulowana owulacje czy naturalnie tak wyszlo? musisz teraz portrojnie o siebie dbac I odpoczywac.

KIKI wlasnie dobrze ze o tym piszesz bo kupujac fotelik/ wozek, najlepiej od razu sprawdzic czy bedzie mozna wpiac jedno w drugie. do niektorych stelazy niestety nie da sie wpiac niektorych fotelikow nawet z adapterami dokupionymi.

a mnie dzis o 6 rano obudzilo meczoce regularne kloci w lewym boku na dole brzucha. od razu sie wystraszylam bo przypomnialo mi to pierwsze skurcze przed porodem ktore tez w nocy mnie obudzily. Tyle ze tu nie boli cale podbrzusze tylko kloje z lewej strony.. nie wiem czy to rozciagajace sie wiazadla, czy kolka jelitowa, czy co innego.. ale sie troche wystraszylam I juz chciala bym miec ta wizyte jutrzejsza zeby sprawdzic czy wszystko ok...
 
Happy3 dbaj o siebie :) mnie uszy tez czasami sie zatykają myslalm, ze jakies zmiany ciśnienia moze. Nie myslalam, ze ma to związek z ciąża :)

Betina dziekuje za życzenia ;) mam nadzieje, ze sie dogadają i nie bedzie zazdrośnicą bo to córunia mamusi i to bardzo [emoji12] ja tez mam kłucia raz z jednej raz z drugiej strony ostatnio pytałam lekarza mówił wlasnie o rozciągających sie wiązadła


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Happy3 dzis akurat tez miałam problem z zatkanymi uszami, a właśnie dziś byłam od rana bardziej aktywna. Więc może to ma jakieś przełożenie :)
 
KolorowaMama, o dziwo czuje sie dobrze. Powinnam mieć objawyx3, ale nawet nie jest źle. Do tej pory zemdliło mnie może ze 3-4 razy i to wszystko.

Od początku ciazy mam inny męczący objaw- zatykanie uszu. Czy której z was tak ma? Właściwie zaczęło sie już chyba od samego zagnieżdżenia. Nasila sie to jak sie wiecej ruszam, chodzę. Pomaga tylko pochylenie głowy w dół lub położenie sie na płasko. Lekarz powiedział ze sie cos w uchu rozszerza i tak może być.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Witaj wśród nas :)
Mi też bardzo zatykla uszy ale nie skojarzyłam nawet tego z ciążą :)
 
reklama
Do góry