reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Mierzę temperaturę od niedawna, czyli od 20dc i jest w granicach 36,8-37,2

A miałaś jakiś skok w okolicach wlasnie 12-13dpo, kiedy mogło dojść do zagnieżdżenia? Czy stabilna tempka?
U mnie teraz cały czas mam ok 36,9.. Oby nie spadła ;)
 
reklama
Witajcie, ja wczoraj odkrylam 2 kreseczki :) wg moich obliczeń termin na 28 grudzień/ 2 styczeń:) jestem mamą 10miesiecznej córeczki i udało nam się zagwarantować jej towarzystwo do zabaw :) dziś wybieram się na Betę

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj kochana ;) daj znać jak tam wyniki z bety ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ze dam znać:) wybieram się dopiero wieczorkiem bo moja cora ma goraczke i nie mam jak wyjść:/
Witajcie, ja wczoraj odkrylam 2 kreseczki :) wg moich obliczeń termin na 28 grudzień/ 2 styczeń:) jestem mamą 10miesiecznej córeczki i udało nam się zagwarantować jej towarzystwo do zabaw :) dziś wybieram się na Betę

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry