reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace i czekamy na relacje.
Kolorowa samych różowych dni dla Twojej księżniczki:)
Happy3 witaj i gratulacje potrójnego szczęścia. Przynajmniej za jednym zamachem będziesz mieć cała rodzinkę w komplecie:)
Brzusio daj znać czy Cię dziś wypisza.
 
Dzień dobry :-) :)
Witam nowa kolezanke i gratuluje:)
Dzięki dziewczyny za porady przetestuje je bo męcze się strasznie...
Kolorowa wszystkiego najlepszego dla córci.
Powodzenia na wizytach kobitki trzymam kciuki:-) :)
 
No wlasnie ostatnio nawet pytalam czy sa.z.naami maamy w.dwupaku :-) bo tez.cos kojarze .... ale trojaczki to juz potrojne gratulacje :-) :-) dziel sie z.nami przebiegiem ciazy :-) Marlena o ktorej masz wizyte? Trzymam.kciuki za wszystkie dzis
 
Dziewczyny to jakiś koszmar dzis jestem po badaniach i dowiedziałam sie ze wyjde może dopiero w czwartek lub piątek.z dzidzisiem wszystko ok.badanie ginekologiczne tez ok.lekarz powiedzial ze jest to jyz duża ciąża ibże nie ma co ryzykowac wyjściem do domu.nie rozumiem wszystko dobrze a mysze jeszcze leżeć:(
 
happy3 to tym bardziej gratuluje ze sie udalo po in vitro. co prawda ja do tego etapu nie doszlam,mialam 'tylko' stymulacje owulacji zastrzykami przez wiele miesiecy, ale wiem ze w takich przypadkach babel jest tym bardziej wyczekany : )
dawaj znac jak u Ciebie sytuacja bo pewnie ze wzgl na 3 serduszka bedziesz ciagle pod specjalnym nadzorem.
 
reklama
Jedynie maja mi pobrać jeszcze próbkę na czystość pochwy.zalamalam sie:(

@brzusio wiem że najlepiej w domu, ale przynajmniej będziesz przebadana w tą i z powrotem przez ten czas. Zawsze masz też nas jak Ci się nudzi :) Jak masz gorsze chwile to pisz do nas :) Najważniejsze, że nie musisz się już stresować, bo jest OK wszystko!
 
Do góry