reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Marcje ja uwielbiam imię Zoja tylko ze kiedyś zajmowałam się psem o tym imieniu i jakoś tak wszystkim się z psem ono kojarzy ;) za to u nas miał być Gustaw wręcz mój M mówił że chce syna bo musi być Gustaw a wczoraj ze jednak nie... dodam że mój M ma typowo polskie nazwisko Krowicki więc imię też musi być polskobrzmiace ;) zawsze chciałam córkę Róża ale nie wiem czy kwiatek do krowy pasuje ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Uwielbiam imię Róża. Przez pewien czas Moja Oliwka miała być Róża, albo Patrycja, ale została ustalone Oliwia Gabriela tydzień przed porodem.
 
reklama
A u nas wlasnje synek Julian :-) I tez oczywiscie sprzeciw tesciowej, bo ona woli alan albo natan. Ja tak shear wole polskie, a.najleppiej staropolskie imiona.wiec juz.julian jest ustepstwem :-) wybieral maz, tak zeby poczul bliskosc z dzieckiem wieksza, jaa.czuje ruchy I juz kocham, niezaleznje od imienia a dlaa niego to wielkie wyrozniebiee
 
Znajonym sie niedawno urodzil Natan. Biorac pod uwage ze nazywaja sie Czubek, to biedny maly bedzie mial przekichane.
W szkole mialam Nathana, natan- szatan go przezywali i czesto plakal. To akurat mi utkwilo w pamieci.

Pierwszy synek mial byc Helenka, jest Maksiem i teraz mowi ze takie imie zostalo wybrane dla siostry jeszcze w czasach prehistorycznych :) Za to moj maz nie chce juz tak nazwac corki, bo jego poligon nazywa sie Helenka.
 
Ale ja sie dzis zle czuje. Chetnie bym przelezala caly dzien,ale musze sie dzieckiem zajac. Nawet ciezko mi wysiedziec na tej ławce na placu zabaw. Az tak gorąco nie jest w Wawie zeby byla wina upalow. Oby jutro bylo lepiej, bo zejde z tego swiata.
 
reklama
Shaer a musisz ich gościć na noc
Udaj głupia ze nic nie wiedziałaś do Ciebie nie pisali
Ja mam Teścia teraz naprawde nie wchodzi w drogę nie wtrąca sie nie odzywa i zajmie dzieckiem ja mam rożne godz pracy wiec nie zawsze z Mężem sie uda nam wymienić


Ja jutro mowię szefowi o ciazy
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry