reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej styczniówki!

Weekend nam minął, wycieczka rowerowa super udana. Młody uwielbia jeździć w przyczepce, także polecam Wam w przyszłości :)

Co do płci to chcę wiedzieć jak najszybciej, choć nastawiamy się na chłopaka. Mój mąż ma trzech braci, jeden z jego braci ma dwóch synów, my też syna, więc szansa na dziewczynkę jest mała ;)

Trzymam kciuki za wizyty!

Ela2016, chyba sama musisz podjąć tądecyzję, w zależności od tego jak się czujesz i jak długo zamierzasz pracować. Są dziewczyny które pracują do samego końca, a są dziewyczny które wolą wypoczywać w domu :) Teraz doczytałam, że się często stresujesz. To może jednak lepiej odpuścić?

Lola, u mnie się sprawdza woda z wciśniętą cytryną z samego rana, na czczo, a na śniadanie owsianka (z dodatkiem siemienia lnianego). Kupa jak złoto :D No i najlepiej unikać białego pieczywa, zwłaszcza bułek oraz słodyczy.
 
reklama
Elu jeżeli sie stresujesz ja bym chyba sie wstrzymała, sa teraz ważniejsze sprawy niz awans.


Dzis moja córka kończy 7 lat ale to zleciało [emoji15]

Miłego dnia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wszystkiego najlepszego dla Twojej corci.

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty będzie wszystko dobrze . Ja wczoraj się nie odzywałem bo mieliśmy 6 rocznicę ślubu i jak mój mąż wrócił z pracy porwał mnie do włocławka na koncert...było super..dziś zrobił sobie wolne w oracy i spędzamy dzień z dziewczynkami.. pozdrawiam miłego dnia

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje, super malzonek Ci sie trafił:)
 
Kolorowa sto lat bajkowego życia dla córci
Wizytujacym życzę powodzenia. Ja mam usg w środę i już mam stresa.
Weekend minął jak z bicza strzelił. W sobotę małżeństwa miał urodziny więc mieliśmy mała imprezkę połączoną z oglądaniem meczu. Omg co za emocje teraz czekamy do czwartku na kolejny mecz.
Upał u nas odpuszcza sobota była koszmarna,wczoraj natomiast załamanie pogody pogonilo nas z plaży.
Zbieram się na zakupy z młodym i miłego dnia życzę.
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Datę porodu lekarz wyznaczył na 30 stycznia, wiec jeszcze sie do Was łapię. [emoji1]
Jestem przerażona bo okazało sie, ze moja ciąża jest trojacza. W 7 tygodniu dzieci miały po ok. 1cm. Za trzy dni mam kolejna wizytę.
Dodatkowo okazało sie, ze mam krwiaka w macicy, wiec od razu zwolnienie.

To moja pierwsza ciąża.
Czy sa tu jakieś mamy trojaczków lub bliźniaków?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy3 witamy serdecznie :) ale bedziesz az trzy serduszka do kochania :* [emoji7][emoji7][emoji7]
Jak sie czujesz ?

Agusiu dziękujemy bardzo :)
Troche sie boje tej różnicy ale z drugiej strony wiem, ze Majka jest juz samodzielna wiec bedzie łatwiej.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kolorowaMama sto lat dla córy :) No i dla Ciebie, w końcu to Ty się męczyłaś te 7 lat temu, żeby ją wydać na świat :)

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, oby były same dobre wiadomości! Dawajcie od razu znać!

Co do płci to zarówno w 1. jak i teraz w ciąży chcę wiedzieć jak najszybciej :) Ta ciaża jest inna od poprzedniej, na razie gorzej ją znoszę…Ciekawe czy to dlatego, że będzie inna płeć teraz? :)

Jeśli chodzi o porody to widzę macie przeróżne doświadczenia. Współczuję tym, co się naprawdę męczyły i miały komplikacje. Ja rodziłam sn i mój poród wspominam ok. Wszystkim pierworódkom polecam szkołę rodzenia!!! (nie musi być prywatnie, ja chodziłam na NFZ przy przychodni) Szkoła rodzenia uświadomi Wam co będzie się działo podczas porodu, a to będzie dla Was bardzo wiele, naprawdę! Poza tym nauczą Was prawidłowo oddychać, co naprawdę pomaga i przynosi ulgę!

A co do wózków i innych zakupów to ja też jestem taka świrnięta, że najchętniej już zaczęłabym kolekcjonować wyprawkę, ale jeszcze trochę poczekam ;) Jeśli chodzi o wózek to mi mega podoba się Mutsy Igo, ale jest drogi i moj maz się pewnie nie zgodzi…Drugim typem jest chyba X lander x-pulse.
Dla mnie priorytetem jest to, żeby spacerówka cała była składana, bez wcześniejszego demontażu siedziska dla dziecka. I jeśli mogę coś doradzić to nie skupiajcie się dziewczyny na gondoli praktycznie w ogole, bo ona jest na krótki okres czasu. Najbardziej przyjrzyjcie się spacerówce, bo to z niej będziecie korzystać najdłużej.
Któraś z Was pytała czy fotelik można montować do kazdego stelaża wózka…To podpowiem że praktycznie tak, ale potrzebne są tzn konkretne adaptery pod konkretny model fotelika ;)

Ale się rozpisałam :p Miłego tygodnia dziewczynki! :)
 
Do góry