reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Marlena jestes szczuplutka to i 10 kg nie byloby po Tobie widac pewnie ;)

Bridgetjones ja w pierwszej ciąży i teraz miałam pobierana krew 3 razy, pierwszy na czczo, drugi po 1h i trzeci po 2h. Podobno istotny nie jest nawet sam wynik czy sie miesci w widelkach ale proces spadania poziomu insuliny, czy jest rownomierny i czy koncowy wynik jest zblizony do tego na czczo.

ja odebralam wyniki i z tego co widze sa ok! bardzo mnie to cieszy ale i dziwi bo myslalam ze sie powtorzy sytuacja z pierwszej ciazy. ale upewnie sie w pt na wizycie..
 
reklama
Temat wagowy... To i ja się przyłączę. Lekarz dziś też zwrócił mi uwagę ze za dużo przytyłam i mam mniej jeść.
Mała ma się dobrze, bardzo ruchliwa, leży poprzecznie.
To jak uciekniecie na zamnkniety to już nic nie poczytam.
 
Jejku,to nie za dobrze z tym 3 krotnym pobieraniem bo ja ledwo znoszę jedno ukłucie a tu 3:eek:no trudno,w ciąży i tak trzeba się przyzwyczaić do igieł.
@marlena:) super ze wszystko z dzidzią ok a odpoczynek i tak Ci się przyda,wiec jak możesz leż.Co plaga z tymi szyjkami:/
 
Dziewczyny jestem po badaniu !

Badania z glukozy idealne tak stwierdziła lekarka ! :)
Z małą wszystko jest okey i waży juz 811 gram :)

Jest mały problemik bo skracac zaczeła mi sie szyjka.. przez 2 tyg o cm poszła w dół.
Jak za 3 tyg bedzie dalej sie skracac szpital na razie mam wskazane tryb lezący
a jaka teraz dlugosc szyjki? Kurcze ja ide za tydzien na kontrole i sie boje ze u mnie tez sie bedzie dalej skracac
 
Marlena a lekarz najpierw zbadał Cię ginekologicznie i stwierdził,że się skraca czy przez usg dopochwowe?Bo mój bada mnie tylko ginekologicznie i twierdzi że szyjka ok,ale teraz się zaczynam zastanawiać czy może to stwierdzić bez tego usg...
 
Dziewczyny wiem ze parę razy o tym pisalyscie ale nie pamiętam co pisalyscie.jak macie to badanie glukozy?bo właśnie przeczytałam ze mam mieć pobierana krew na czczo,po godzinie i po dwóch. W pierwszej ciąży miałam tylko na czczo i po godzinie.
Ja tak mialam na czczo 79 potem obalilam szklane glukozy 75g z kropla cytryny po godzinie wynik 102 i po dwóch wynik 100. Wrocilam z tych warsztatow mamo to ja wygralam 3 paczki pieluch dada:)
 
Marlena a lekarz najpierw zbadał Cię ginekologicznie i stwierdził,że się skraca czy przez usg dopochwowe?Bo mój bada mnie tylko ginekologicznie i twierdzi że szyjka ok,ale teraz się zaczynam zastanawiać czy może to stwierdzić bez tego usg...
Pytalam nawet o to swojego gina, powiedzial ze przy zwyklym badaniu na forelu czuc ze sie skraca i nie trzeba do tego usg, ale szczegółów nie znam
 
reklama
Dziewczyny jestem po badaniu !

Badania z glukozy idealne tak stwierdziła lekarka ! :)
Z małą wszystko jest okey i waży juz 811 gram :)

Jest mały problemik bo skracac zaczeła mi sie szyjka.. przez 2 tyg o cm poszła w dół.
Jak za 3 tyg bedzie dalej sie skracac szpital na razie mam wskazane tryb lezący
To super ze wszystko dobrze z dzidzia:)a z szyjką narazie sie nie przejmuj może nie bedzie tak zle.jaką masz długość tej szyjki?
 
Do góry