reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@Shaer zdrowka zycze, a smecta ?? nie wiem czy w ciazy mozna pic, moze pomoze??

@Anula0000 zdrowka dla Meza zycze, oby jak najszybciej mu pomogli

Dziewczyny normalnie poryczalam sie ze szczescia. Bedzie nasza upragniona Ksiezniczka
emoji7.png
Ma 16cm od glowy do pupy i jest zdrowiutka. Wozeczek wrzuce na wozkowe forum. Dzis wielkie swieto. Pozdawiam was wszystkie
emoji11.png


Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom

cudowne wiesci, gratuluje Coreczki :)) <3

niedziela powoli dobiega konca, jeszcze wieczorem chcialam ogladnac nowy serial podobno dobry 'belfra' ze szturem
a od jutra mocne dwa tyg, duzo pracy, potem juz luz..mila perspektywa : )

ja tez slyszalam, i chcialam obejrzec, ale w necie jeszcze nie ma wiec bede czekac cierpliwie

@malina4444 Twoja tarta smieciowka smacznie brzmi :) mniam powodzenia jutro
 
reklama
a pomimo ze u mnie 16 to padam na pysk, noc kiepska spalam pare h corka znow akcje zrobila, i ja nie daje rady juz z nia, nie wiem co sie dzieje, dzis mial byc dzien wolny od pracy szef zadzwonil i polecialam na 3h, teraz Maz wzial dziecko do parku a ja mam jeszcze godzinke, wiec Was nadrabiam, wezme kawke i ogladne jakis odmozdzajacy serial, nastawiajac przy okazji obiad,

spokojnej nocy Kobitki
 
Ja mnie te stoperany itd nie dzialaja. Stad wiem, ze to nie zatrucie czy wirus. Obstawiam alergie plus nerwy.
Czje sie zmeczona ale juz minelo wiec jest ok.
Wlasnie bede dreptac na glukoze. Ostatnie dni jadlam duzo slodkiego. Ale tez sie jakos nie martwie, bedzie co ma byc. W najgorszym wypadku odpoczne kilka dni w szpitalu.
 
Witam się z rana.

Wczoraj nie zajrzałam bo mężu mój jechał z uk do pl wiec cały dzień stresu, dotarł cały i zdrowy trochę odchudzony [emoji23]

Mój brzuch zaczną mi robić psikusy poszliśmy wczoraj na zakupy i stałam oparta o poręcz bo myślałam, ze zejdę takie napięcie czułam i zdarza się to coraz częściej chyba powinnam zwolnić tępo.

@katem86 gratuluje [emoji7]

@malina4444 masz absolutna racje

Laski ja mam tyle załatwiana a mój B chyba przywiózł za sobą ta paskudna angielska pogodę [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam u nas leje ale todobże bo susza jak diabli.
Anula mój M miał przepukline i wyobraś sobie ze przed wykryciem miał straszną biegunke i wymioty a potem jak sie okazało to przepuklina ale to nic strasznego po 3 dniach był w domu a potem 5 miesiecy na chorobowym boli po operacji no ale idzie wytrzymać mój stwierdził .
My całą niedziele u rodzinki byliśmy super wyjazd.Jak na razie wszyscy zdrowi łykanie czosnku nam służy.
DUŻO ZDROWIA DLA WAS TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO.
 
Ja mnie te stoperany itd nie dzialaja. Stad wiem, ze to nie zatrucie czy wirus. Obstawiam alergie plus nerwy.
Czje sie zmeczona ale juz minelo wiec jest ok.
Wlasnie bede dreptac na glukoze. Ostatnie dni jadlam duzo slodkiego. Ale tez sie jakos nie martwie, bedzie co ma byc. W najgorszym wypadku odpoczne kilka dni w szpitalu.
A próbowałaś probiotyk? Czasem działają cuda.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana.

Wczoraj nie zajrzałam bo mężu mój jechał z uk do pl wiec cały dzień stresu, dotarł cały i zdrowy trochę odchudzony [emoji23]

Mój brzuch zaczną mi robić psikusy poszliśmy wczoraj na zakupy i stałam oparta o poręcz bo myślałam, ze zejdę takie napięcie czułam i zdarza się to coraz częściej chyba powinnam zwolnić tępo.

@katem86 gratuluje [emoji7]

@malina4444 masz absolutna racje

Laski ja mam tyle załatwiana a mój B chyba przywiózł za sobą ta paskudna angielska pogodę [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W uk wczoraj pelne słońce I pogoda jak latem tylko chlodniej. :)

Dobrze że dotarl cały, jesli pozwolisz to z ciekawości Zapytam ile taki przejazd kosztuje? Mysle ze takie spinanie brzucha to normalne, podobno w drugiej ciazy macica zaczyna cwicyc duzo wczesniej. (u mnie tak jest)


Ja sie Witam po ciezkiej nocy, wubudzalam sie co chwile bez powodu I podobno rzucalam sie w luzku. Od samego rana mlode też nadaktywne wyjatkowo, kopie I wierci sie.
Przede mna ciezki tydzien w pracy bo mam tydzien sama, bez pomocy kolegi, chyba już ostatni taki.

Zycze udanego poniedziałku wszystkim.
 
@aniay prom kosztował 44£ a na paliwo wydali niecałe 120£ (nasze auto pali na trasie tyle co nic) jechali we dwoje wiec koszta rozłożyły się na pół. Jechali łącznie ok 20h bo mieli ze sobą psa mojej mamy wiec i postoje były co chwile.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem jak bąk opita glukozą, feeee.... Pierwsze pobranie za mną, teraz czekam. W nosie gluty nadal więc spałam może 4 godziny. Dzidziuś po takiej dawcę słodkiego zaczyna skakać. @aniay miłej pracy, dobrze, że to taka ostatnia zmiana;). @Shaer widziałam Cię na zamkniętym. Śliczna kobieta jesteś i szczupła, brzuszek malutki. Wyobrażałam sobie ciebie trochę inaczej, oczywiście po opisach, które przemycałaś w postach:).

O rany trochę mdli...
 
Do góry