reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

co tu tak pusto ...
@apap na pewno będziesz tęsknić, ale uważam, że lepiej jak najszybciej nauczyć dziecko, że może zostać z kimś innym niż z rodzicami, bo dziecko będzie bardziej odważne w kontaktach z ludźmi no i też wiadomo, jesteśmy rodzicami, ale uważam, że też nadal chce być sobą, jestem żoną i mam jakieś swoje życie i nie wszystko musi się kręcić wokół dziecka (mam nadzieje, że będę tak nadal myśleć po porodzie ;) znajomej córka w wieku 5 lat pierwszy raz została sama na noc z ciocią, bo rodzice poszli na wesele, dostała takich spazmów, zaczęła wymiotować, że musieli wrócić wcześniej

@Shaer ładna waga dzidiusia :) dobrze, że z kołataniem się uspokaja

u mnie na wizycie wszystko ok, mały ma idealne wymiary na swój tydzień ;) waży trochę ponad 1 kg, ja już 10 do przodu, i lekarz mówi, że ostrożnie z dietą, choć niby przybieram w normie. łożyska nisko schodzącego nie dostrzega. Mam się nadal dużo oszczędzać, ale zezwolił na krótkie spacery :) i niestety dopatrzył się, że coś słabo glukoza mi schodziła przy ostatnich badaniach, więc czeka mnie jeszcze raz to badanie za dwa tygodnie :/ i jadę też na tzw. trzecie prenatalne za trzy tyg.
 
reklama
@malwi86 super że z dzidzia wszystko w porządku :) ale słabo że musisz powtórzyć glukozę brrr. No ale jak mus to mus. Który to u Ciebie tydzień bo nie pamiętam?

Moja córa już bez mamy. Ciężko było się z nią rozstac. Ale podobno wszystko ok. Wspomina mamę ale spokojnie. A ja cieszę się wolnością :) zobaczymy co przyniosą kolejne dni
 
Zostalo duzo tylko generalnie chwilowo wszystkie fora ucichly :)
Ja jestem tak padnieta po pracy ze chwilowo tylko podczytuje I padam na pysk.
Już sie nie moge doczekac końca.
Byle do pierwszego.
Ogarniam też dostep do zamknietego dla wszystkich aktywnych dziewczyn :)
 
Ja tez ostatnio jestem totalnie zabiegana
Nie mam jak wejść poczytam
Całe dnie na nogach
A już północ wiec idę w kimono
Wizyta szybka, waga, ciśnienie, słuchanie serca;
I dostałam skierowanie na glukozę
Idę za tydzień i u nas nie trzeba iść na czczo, muszę się jeszcze umówić na usg po 28 tygodniu
Kolejna wizyta za 2 tygodnie



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze dziewczyny przeczytałam na fejsie, że jakaś dziewczyna styczniowa już urodziła. Podobno z dzieciaczkiem wszystko ok ale mimo wszystko. Widziałam już sporo wcześniaków, ale żeby chociaż do 34tc dotrwać, obędzie się bez deksametazonu na płuca i dziecko już praktycznie rozwinięte! Życzę tego nam wszystkim!:)
 
Ciekawe jakie sa powody tych wczesnych porodów. Ostatnio sie dowiedziałam ze moja sąsiadka ktora teraz ma trzymiesięcznego synka urodziła półtorej mca wczesniej i mały miał niskie szanse na przeżycie. Powiedziała ze historia ogólnie straszna ale opowie mi dopiero po moim porodzie :) i dobrze bo nie cierpię takich historii słuchać teraz. Na pewno mi to nie pomoże a co sie namartwie. Ale wiem ze jej ciąża przebiegała prawidłowo wiec ciekawe jaki powód.
Dobrze ze z maluchami wszystko dobrze chocia tak naprawde bedzie to pewnie mozna ocenić za kilka miesięcy. Ja mam nadzieje ze mój maluch posiedzi minimalnie 40 tygodni w brzuszku :)
 
A dziewczyny, które miały prawidłowe szyjki na połówkowych, czy lekarze kontrolowali Wam na kolejnych wizytach? Bo mój twierdzi, że nie ma potrzeby.. Miałam 4cm w 21tc, teraz 28tc.
 
reklama
A dziewczyny, które miały prawidłowe szyjki na połówkowych, czy lekarze kontrolowali Wam na kolejnych wizytach? Bo mój twierdzi, że nie ma potrzeby.. Miałam 4cm w 21tc, teraz 28tc.
A w żaden sposób nie sprawdzał tej szyjki? Moze ginekologicznie patrzył czy twarda itp? Ja od połówkowego tez nie miałam usg ale mnie ginekologicznie co wizyte bada i mowi ze szyjka twarda zamknięta czy cos takiego a ja tez miałam prawie 4 cm
 
Do góry