reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@apap super, że wszystko w porządku :) piękna waga :) a w którym tygodniu jesteś? myślę, że jeszcze ma czas, żeby się obrócić, coś mi się kojarzy, że nawet jeszcze w 8 miesiącu może
Kończę 30 tc. Niby jest czas. Bardzo bym chciała. Nie chcę takich komplikacji. Nie wyobrażam sobie porodu posladkowego. Boję się na maksa. A podobno w takiej sytuacji szpital decyduje.
 
reklama
Apap kochana niedaj sie na porod posladkowy...
Niestety moja bliska znajoma miala synka posladkowo ulozonego...miala wybor, lekarz zapewnial ze bedzie ok....niestety, komplikacje maly zaczal wychodzic nozkami, niestety nie rozwija sie jak inne dzieci, bardzo to przezylam...zaciskam kciuki by sie malenstwo przekrecilo tak jak powinno!!!!!![emoji4]
 
@apap u mnie lekarz nigdy nie pozwala na poród pośladkowy tak jak i jest przeciwnikiem porodów sn po cc. mówił mi zawsze że jak się umrę to mogę rodzic bo teoretycznie można ale on odradza i zawsze wtedy robi cc. na szczęście on jest też dyrektorem w szpitalu w którym będę rodzic także wiem że nikt nie zmieni jego decyzji.
mi lekarz w poprzedniej ciąży już około 25tyg powiedział że jest pośladkowy ułożony i bez raczej się nie obroci.lekarz z nfz mówił za to że zdarza się że i w 9 miesiącu sie obraca ale nie robił mi usg.mi się wydaje że to zależy od ilości wod wielkości brzucha długości pepowiny.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@apap
Ja w ogole nic nie widzialam. Glowe odroznie i paluszki rece nogi a reszta to dla mnie abstrakcja. Jak ktos mi pokaze kreske i powie ze to pipka tp bede pipke widziec, a jak kulki i kreske to zobacze jadra i siuraczka.
Nie mam zadnych filmow czy cos aby je analizowac.
Poprzedni syn po prostu wywalil co mial prosto w usg i to nie budzilo watpliwosci. A to dzieciatko w ogole inaczej lezy.

U nas tez pewnie pojawi sie rozmowa o cc i sn. Tym Razem chyba sie nie bede upierala na sn. Zobaczymy jak serce, jak waga (bo duze toto wyroslo) i powyzej 4 kg nie zdecyduje sie rodzic sn.
 
@noriczka ja z córką miałam okropna bezsenność. Męczyła mnie do końca. Żaden sposób nie zadziałał do końca. Próbowałam melise pić, ciepłe mleko.. zazwyczaj po prostu przenosiłam się z sypialni do pokoju: oglądałam film, czytałam i w końcu jakoś zasypiałam. Najważniejsze że po porodzie wszystko wróciło do normy
 
@apap u mnie lekarz nigdy nie pozwala na poród pośladkowy tak jak i jest przeciwnikiem porodów sn po cc. mówił mi zawsze że jak się umrę to mogę rodzic bo teoretycznie można ale on odradza i zawsze wtedy robi cc. na szczęście on jest też dyrektorem w szpitalu w którym będę rodzic także wiem że nikt nie zmieni jego decyzji.
mi lekarz w poprzedniej ciąży już około 25tyg powiedział że jest pośladkowy ułożony i bez raczej się nie obroci.lekarz z nfz mówił za to że zdarza się że i w 9 miesiącu sie obraca ale nie robił mi usg.mi się wydaje że to zależy od ilości wod wielkości brzucha długości pepowiny.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
A w końcu się obrócił czy tak został? Synek Na polowkowym był poprzecznie ułożony. Wybrał pupę. Chyba tylko przez dwa tygodnie był głową do dołu bo wtedy zaczęłam latać do WC jak szalona.
Moja lekarka niestety nie pracuje w szpitalu. Zastanawiam się czy nie pójść do lekarza ze szpitala jednak....
 
został tak do końca ale urodził się miesiąc wcześniej. z tym że ja miałam mało miejsca no i pepowina u mnie była krociutka z tego co pamiętam jak mi po porodzie mówili.ale kiedyś położna właśnie wspominał że komuś tam się w 37 odwróciła dzidzia jeszcze. w tej ciąży głową do dołu jest chyba już od 20tyg z tego co pamiętam ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@MartynaM @apap moja na 29 tygodni I kilka razy w ciagu dnia i nocy potrafi sie jeszcze obrocic,(jak bylam w szpitalu to wieczorem była glowka w dol a rano do gory) a w szpitalu mowia ze do 36 tygodnia jest czas na obrocenie.
Napewno zalezy to od ilosci miejsca ale przy drugiej ciaxy dziecko ma go zazwyczaj duzo wiecej.
Jeszcze czas, nie ma co sie martwic na zapas.
 
reklama
Do góry