reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Cześć dziewczyny jestem w 36+1 tc, czy wy też macie takie mocne klucia w podbrzuszu czy dzieje się tak w związku z obnizajacym się brzuchem? Już nie wiem jak siedzieć tylko leżenie przynosi mi ulgę, a do tego brzuch zaczyna strasznie twardniec, chciałabym dotrzymać do 1 stycznia

Ja mam tak już od dobrego miesiąca, w moim przypadku nic się nie dzieje w kierunku porodu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam w szpitalu na ktg w końcu bo nie spałam cała noc, okazało się że skurcze przepowiadajace ale dość mocne i częste, rozwarcie 1paluszek czyli 2cm i skracajaca się szyjka... Położna powiedziała że tydzień, dwa i będzie po wszystkim a mu się marzy 2017 rok... Do tego zapalenie pęcherza i 3 dniowy antybiotyk Juhuuuu jak cudownie być w ciąży
 
Nam Pan dr powiedział, że na razie nic nie rusza, nawet brzuch się nie obniża więc mała pojawi się raczej w terminie tj ok 20 stycznia, a ja już tak się nie mogę doczekać !!!! chciałabym troszkę wcześniej :D im bliżej terminu tym bardziej się to dłuuuuuży
 
@Kateflower ostatni miesiąc a nawet tydzień jest dłuższy niż poprzednie osiem miesięcy razem wziętych.
@Lilka455 czasami zapalenie pęcherza może wywołać mocne skurcze a nawet rozpocząć poród. W poprzedniej ciąży mi sie tak zdażyło gdzieś w 35-36 tygodni, do szpitala trafiłam bo mi szyjka zaczęła ruszać, zaleczyli i urodziłam po terminie.

Jak przygotowania do świąt dziewczyny bo to zaraz? :D
 
Mamy wyniki ostatnich badań, pomijajac dodatni hbs to jest dobrze. Jeszcze we wtorek usg. I niech już się rodzi XD bo od poniedziałku 38 tydzień

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry