reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny, pisałyście że kupowałyście ciążowe jeansy. Nie chce mi się jechać do Warszawy, ale chyba będę musiała bo boje się zamówić bez mierzenia... możecie mi powiedzieć jak z rozmiarówką? Chciałam kupić normalne, ale większe, ale o ile w pasie są OK to tu na mnie wiszą i są za duże. Możecie coś polecić? I napisać jaki rozmiar nosiłyście przed i jaki zamawiałyście teraz? Podobno jeśli nosiłam M to powinnam zamówić ciążową M. Jestem w tym temacie totalnie zielona...
Ja mam 3 pary spodni z h&m . Przed ciążą nosiłam 38 a tu mam 40 chinosy i 42 rurki, dresy też 42 i wszystkie są dobre. Z tym że ja przytyłam 5 kg i myślę że sporo poszło mi w tyłek i nogi. Ogólnie budowę przed ciążą miałam taką że nogi dość masywne a brzuch płaski i góra o rozmiar mniejsza.
 
@szarotka27 ja też nie chciałam szaleć z ciuchami ciążowymi ale jednak brzuszek niby nie za duży a nawet moje ulubione legginsy mnie cisną w pasie.
Ja też miałam takie plany ale komfort najważniejszy bo nie cierpię jak mnie coś uciska w brzuch. Zaczęłam się też rozglądać za bielizną ciążową bo już nawet rozmiar większe majciochy mnie uwierały w podbrzusze podczas długiej jazdy samochodem. Jeżeli chodzi o górę czyli bluzki i swetry to mam nadzieję, że się obejdzie. Zobaczę. No i zostaje kwestia kurtki/płaszcza ale to też się zobaczy.
 
Cześć dziewczyny [emoji16]
U nas w piątek była taka nawalnica, że jak wyłączyli prąd wieczorem tak dopiero dziś naprawili... [emoji53]
Szkoda gadać.
 
Ja też miałam takie plany ale komfort najważniejszy bo nie cierpię jak mnie coś uciska w brzuch. Zaczęłam się też rozglądać za bielizną ciążową bo już nawet rozmiar większe majciochy mnie uwierały w podbrzusze podczas długiej jazdy samochodem. Jeżeli chodzi o górę czyli bluzki i swetry to mam nadzieję, że się obejdzie. Zobaczę. No i zostaje kwestia kurtki/płaszcza ale to też się zobaczy.

Ja właśnie muszę jeszcze koniecznie dokupić bieliznę.

Bluzki i swetry to mam to samo, dokupiłam ostatnio kilka sztuk ciut większych ze względu na biust bo rozpinane mi się rozchodzą w biuście :D i niektóre zrobiły się dziwnie krótkie :p

Mam taki zimowy płaszcz oversize wiec na pewno wykorzystam, a kurtkę to się zobaczy ;-)

Nasz bobas dostał właśnie prezent. Był mój kuzyn z żoną i synami 6 miesięcznym i 3 letnim. I dostaliśmy całą paczkę wyprawkową: mokre chustki, kremy, płyny itp.rzeczy dla malucha. Chyba muszę się zacząć przygotowywać już na takie niespodzianki hehehe :p
 
Ja kupiłam ostatnio biustonosze 70D, poprzednio doszłam do E więc już mówiłam Paniom w sklepie że jeszcze je odwiedzę [emoji6] mam te cycki wielkie jak melony [emoji20]

U mnie ruchy czuć już konkretnie, nawet pod ręką tylko są tak nisko, że głupio komuś dać poczuć, żeby majtek nie ściągać [emoji3]

Moja koleżanka w końcu dzisiaj urodziła [emoji7]
 
Ja kupiłam ostatnio biustonosze 70D, poprzednio doszłam do E więc już mówiłam Paniom w sklepie że jeszcze je odwiedzę [emoji6] mam te cycki wielkie jak melony [emoji20]

U mnie ruchy czuć już konkretnie, nawet pod ręką tylko są tak nisko, że głupio komuś dać poczuć, żeby majtek nie ściągać [emoji3]

Moja koleżanka w końcu dzisiaj urodziła [emoji7]
Kochana, ja to się boję iść do sklepu bo ja na codzień "miałam czym oddychać" i 75 D to był standard xD Nie wiem jaki mam teraz rozmiar, ale strach pomyśleć :D A kupowałam na początku jak mnie bolały piersi sportowe biustonosze Gatty i brałam M. Mam jeszcze 3 biustonosze też niby 75D, które są dobre, ale część już schowałam bo zrobiły się za małe.

Ja dostaje ostatnio takie "strzały" że nawet ręką nie muszę dotykać żeby czuć :p A jak spojrzę czasami na brzuch to widzę jak ktoś puka do mnie od drugiej strony ;-)

Gratulacje dla koleżanki, dobrze, że już po :-)
 
reklama
@szarotka27 @MilkyWay w obserwowanych na allegro już wiszą jeansy, leginsy i majtki. Staniki też już kupuje większe. Mnie Bozia raczej w biust nie uposażyła (nad czym specjalnie nie ubolewam, bo nic mi nigdy nie przeszkadzało), więc teraz 80B to dla mnie rozmiary.
 
Do góry