reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Może miała na początku a potem zachorowała?

Przetrwałam, uffff jak dobrze, najbardziej bałam się że zwrócę to i będę musiała pić jeszcze raz. Teraz czekamy na wyniki do popołudnia
Mi gin dała skierowanie na początku i mówiła że powtórzymy toxo pod koniec II trymestru profilaktycznie
 
Dziewczyny czujecie czasem takie napiecie w dole brzucha ? Wczoraj miałam takie uczucie, brzuch mnie przy tym nie bolał... zaczęłam się tym martwić :/ wizyta dopiero we wtorek. W piątek było wszystko ok na polowkowych - ja to oszaleje kiedyś... [emoji53]
Różne dziwne rzeczy czasem czujemy ;) raczej wszystko ok jeśli to jest raz na ruski rok to myślę że nie ma się czym przejmować
 
Dziewczyny czujecie czasem takie napiecie w dole brzucha ? Wczoraj miałam takie uczucie, brzuch mnie przy tym nie bolał... zaczęłam się tym martwić :/ wizyta dopiero we wtorek. W piątek było wszystko ok na polowkowych - ja to oszaleje kiedyś... [emoji53]
Ja rano czuje zawsze, ale na badaniach wszystko ideolo
 
Może miała na początku a potem zachorowała?

Przetrwałam, uffff jak dobrze, najbardziej bałam się że zwrócę to i będę musiała pić jeszcze raz. Teraz czekamy na wyniki do popołudnia
Ale cukrzycy ciążowej poprzednio nie miałaś? Ciekawe jak wyjdzie krzywa, koniecznie daj znać [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też się zdziwiłam, moja mama się zestresowała i od razu do mnie dzwoniła. Albo moja mama jakoś źle zrozumiała.
Z brzuchem u mnie non stop się coś dzieje, ciągnie, gniecie, kłuje. Na badaniach wychodzi wszystko okej, nie ma żadnych krwawień, ból nie jest nie do przeżycia więc staram się nie analizować tylko żyć w miarę normalnie :)
 
Ja w pt tez dowiem się kiedy mam zrobic krzywa cukrowa. I chyba pojde na badanie w sobotę bo nie chce sie zwalniac na kilka godzin w pracy. Bo juz musze w kolejna srode wyjsc pol godz wczesniej bo mam endokrynologa. Teoretycznie moglabym juz pojsc na L4 i nie gimnastykowac sie z terminami badan a z drugiej strony chce popraciwac do polowy pazdziernika chociaz bo nie ma nikogo kto zajmuje sie kadrami
 
Ale cukrzycy ciążowej poprzednio nie miałaś? Ciekawe jak wyjdzie krzywa, koniecznie daj znać [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie miałam o zawsze cukier miałam bliżej dolnej granicy niż górnej, tylko ostatnie dwa badania wyszły mi prawie 100. Mam niedoczynność tarczycy a to ponoć lubi iść w parze np z cukrzyca
 
reklama
Dziewczyny czujecie czasem takie napiecie w dole brzucha ? Wczoraj miałam takie uczucie, brzuch mnie przy tym nie bolał... zaczęłam się tym martwić :/ wizyta dopiero we wtorek. W piątek było wszystko ok na polowkowych - ja to oszaleje kiedyś... [emoji53]
Ja wlasnie tak mam! Czytalam ze to normalne. Ciagnie w dol.

Do tego nie wiem czy cos z pecherzem sie nie na nabawilam. Wlasnie wyskoczylam do sklepu po sok z zurawiny i suszona zurawine, sprobujemy przegonic to naturalnie.
 
Do góry