reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
No co za sen :) mam nadzieję, że nie jakiś proroczy...


W ogóle którąś z was miała już kontrolę z Zusu?
Chyba jeszcze żadna. Aczkolwiek ja za każdym razem jak wracam do domu to sprawdzam czy nie ma w skrzynce awizo, taki schiz [emoji23] Boję się nawet do rodziców na weekend pojechać [emoji53]

Widzę że dzisiaj każdej coś dolega.. Ja obudziłam się o 5 i pobolewały mnie zatoki. Na szczęście, odpukac, nie rozkręciło się. Za to brzuch ciągnie mnie niemiłosiernie.

Ja śpię na poduszce C i jestem bardzo zadowolona [emoji4] też czekam dzisiaj na przesyłkę, w końcu ma przyjść zdobyty bodziak [emoji16]

I głęboko rozważam zamówienie tego kompletu. A raczej powstrzymuje się żeby tego nie zrobić [emoji16] mój m jest wielkim fanem pizzy, pasowałoby idealnie.
Link do: Pizza dla Taty i Malucha - Fabryka Bodziaków - zestaw


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi coś przyszło jedna paczka z aliexpress ale obejrzę jak wrócę do domu. Będę już robić segregacje ciuszkow chyba jak wrócę. Jakie płyny do prania (nie uzywam proszku) polecacie dla dzieci? Widziałam serię w Rossmann z Lovela(?) Co Wy na nią?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja nie i niech tak zostanie bo jestem u rodziców tymczasowo
emoji6.png


10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja mam niestety l4 leżące i boję się ruszać z domu:( wieczorkiem czasem na jakiś spacer czy zakupy pójdę, ale w godzinach ich pracy potulnie siedzę w do
Chyba jeszcze żadna. Aczkolwiek ja za każdym razem jak wracam do domu to sprawdzam czy nie ma w skrzynce awizo, taki schiz [emoji23] Boję się nawet do rodziców na weekend pojechać [emoji53]

Widzę że dzisiaj każdej coś dolega.. Ja obudziłam się o 5 i pobolewały mnie zatoki. Na szczęście, odpukac, nie rozkręciło się. Za to brzuch ciągnie mnie niemiłosiernie.

Ja śpię na poduszce C i jestem bardzo zadowolona [emoji4] też czekam dzisiaj na przesyłkę, w końcu ma przyjść zdobyty bodziak [emoji16]

I głęboko rozważam zamówienie tego kompletu. A raczej powstrzymuje się żeby tego nie zrobić [emoji16] mój m jest wielkim fanem pizzy, pasowałoby idealnie.
Link do: Pizza dla Taty i Malucha - Fabryka Bodziaków - zestaw


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dostałaś jakaś informacje że bodziak ma przyjść? U mnie cisza a też udało mi się upolować. Niestety nie pomyślałam i wzięłam 56, a w zimie raczej nie będziemy go używać:(
 
Mi coś przyszło jedna paczka z aliexpress ale obejrzę jak wrócę do domu. Będę już robić segregacje ciuszkow chyba jak wrócę. Jakie płyny do prania (nie uzywam proszku) polecacie dla dzieci? Widziałam serię w Rossmann z Lovela(?) Co Wy na nią?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Koniecznie się pochwal nam tutaj [emoji2] co Ci tam przyszło z tego allie
 
Ja mam niestety l4 leżące i boję się ruszać z domu:( wieczorkiem czasem na jakiś spacer czy zakupy pójdę, ale w godzinach ich pracy potulnie siedzę w do

Dostałaś jakaś informacje że bodziak ma przyjść? U mnie cisza a też udało mi się upolować. Niestety nie pomyślałam i wzięłam 56, a w zimie raczej nie będziemy go używać:(
Malgosia ja mam l4 dwójkę ale to nie zmienia faktu ze powinnam być w domu albo podac inny adres pobytu. Tylko ze z 3tygodni l4 tylko część czasu jestem u rodziców. Bodziak przychodzi do 30dni od zamówienia[emoji6] hmm ja chyba 62 wzięłam, ja krótkie bodziaki bede zapewne w zimie tez uzywac pod coś np sweterek

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Mi coś przyszło jedna paczka z aliexpress ale obejrzę jak wrócę do domu. Będę już robić segregacje ciuszkow chyba jak wrócę. Jakie płyny do prania (nie uzywam proszku) polecacie dla dzieci? Widziałam serię w Rossmann z Lovela(?) Co Wy na nią?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Dużo osób poleca Lovele, mi osobiście jej zapach nie odpowiada, płyn jest jeszcze mocniejszy niż Proszek i ja osobiście nie mogłam znieść tego zapachu. Mi najładniej pachnie Dzidziuś.
 
reklama
Ja mam niestety l4 leżące i boję się ruszać z domu:( wieczorkiem czasem na jakiś spacer czy zakupy pójdę, ale w godzinach ich pracy potulnie siedzę w do

Dostałaś jakaś informacje że bodziak ma przyjść? U mnie cisza a też udało mi się upolować. Niestety nie pomyślałam i wzięłam 56, a w zimie raczej nie będziemy go używać:(
Tak, dostałam maila i smsa. Może nie wszystkie na raz wysyłają, było ich w końcu 10 000 [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry