Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
mam to samo od kilku dni, pisałam przed chwila do poloznej na babyboom jak to rozroznic od rozpychania się Malenstwa od skurczy. jak uzyskam odpowiedz dam znac. tez dziś glownie leze. Maz zrobila na obiad naleśniki. nie wiem cy to przez kiepska oc czy przez załamanie pogody ale jestem dziś wrakiem do tego te dziwne zachwania macicy lub Dzidzi. już sama nic nie wiem a to moja kolejna ciaza. tdzien temu była u gin i było ok a teraz czekaj jeszcze 3 tyg. pwnie przyspiesze wizyte bo wycytalam ze ciaza po 20 tyg po 2cc powinna być częściej obserwowana.Ten twardniejący brzuch to długo sie utrzymuje??
Mnie łapie, sle zazwyczaj trwa chwile. Zmieniam pozycje starajac się rozluźnić mięśnie brzucha.
Łapie mnie przy wysiłku np. Jak wchodziłam po schodach kilka pięter , usiadlam na 2 minuty i było ok. A kiedy napina sie jak leżę płasko, odwracam sie na boczek, podkulam nogi i puszcza... U Was ten stan sie utrzymuje dłużej?
Ja mam, przy pierwszej córci używałam często przy drugiej może raz...Dziewczyny tak z ciekawości kupujecie na przyszłość podgrzewacz do butelek?
biedna ty. wspolczuje. ja tez myslala ze dziś pojde na pogotowie ale toche się przespałam i jest ciut lepiej.Dziś strasznie źle się czuje, brzuch mnie pobolewa jak przy silnej miesiączce, ręce mi się trzęsą i głowa boli. Mąż wraca po 19 z pracy, więc chyba podjedziemy na pogotowie, sama boję się iść i nie mam z kim dzieci zostawić, w razie czego. Jak bardzo samotny może się czuć człowiek wśród tak wielu ludzi...
może kawy nie pij wypłukuje magnez a jeśli dodatkowego nie bierzesz poza witaminami lepiej nie. ja biore tylko w postaci witamin ale tam jest tylko 19% dziennego zapotrzebowania wiec zrezygnowałam z kawy. napoczatku Dzidzia zrezygnowala bo miałam silne mdlosci a potem już sama nie pila mimo ze czasami się chce i to bardzo.Może słabą kawę sobie zaparzę?
może kawy nie pij wypłukuje magnez a jeśli dodatkowego nie bierzesz poza witaminami lepiej nie. ja biore tylko w postaci witamin ale tam jest tylko 19% dziennego zapotrzebowania wiec zrezygnowałam z kawy. napoczatku Dzidzia zrezygnowala bo miałam silne mdlosci a potem już sama nie pila mimo ze czasami się chce i to bardzo.