reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Już po wizycie. Próbuje się jakoś ogarnąć, ale czuję jakby mnie ktoś rozbił w drobny mak.
Skrocona szyjka, luteina, zero sportu, zero współżycia, zero czegokolwiek..... Leżeć! I co? Szkoła się zaczyna, mąż wyjeżdża na 3tyg. Jak ja mam nic nie robic? Lokaja do zakupów zatrudnić ?! :(

Dziewczynka potwierdzona w 18 tyg, więc juz raczej nic nie wyrośnie , oswajam sie z tą myślą i staram okiełznać swe lęki.

Z tego wszystkiego zapomnialam l4 i musze wrócić do gabinetu....

To nie jest dobry dzień:(
Przykro mi, ale doskonale Cię rozumiem, też powinnam leżeć ale nie zawsze się da, też szkoła, męża prawie nie ma, ale damy radę, bo kto jak nie my kobiety :)
 
reklama
Moje Pepco pod domem jakieś wybrakowane, półśpiochy zostały pojedynczo i głównie 74 :( bodziaki kupiłam wczoraj dwa, cudne :) jak dokupię wiecej tego, wrzuce fotę, żeby forum tak co dwie sztuki nie zaśmiecać ;) ogólnie u nas są 4 pepco, wiec musze wyruszyć do takiego najlepiej zaopatrzonego i hulaj dusza :) weszłam na stronę Smyka - zero promocji na takie malutkie śpioszki czy bodziaki, a szkoda.
 
Ostatnia edycja:
@dreamscometrue jak mała tak ładnie przybiera to na pewno wszystko będzie Ok, 3mam kciuki

@xssenia @Veronique 3mam kciuki za Was i życzę zeby wszystko zaczęło się układać

Gratuluje udanych wizyt i życzę takich dzisiaj

Jolen26 wszystkiego najlepszego dla synka

Ci do wyprawki to wszystko ubrań mam po córce (ma dopiero 2 latka wiec wszystko chowałam) i po jej kuzynie. Wózek mamy lupo comfort , bardzo wygodna gondola i nie drogi , ale od roku jeździ w spacerowce inglesina trip - polecam dale radę na każdych chodnikach i w lesie a po osiedlu na rowerku :)
Odnośnie łóżeczka to kupimy na początek chicco next to me, bo córka jeszcze w lozeczku śpi i chcemy jej trochę przeciągnąć zmianę na tapczanik.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dreamscometrue jak mała tak ładnie przybiera to na pewno wszystko będzie Ok, 3mam kciuki

@xssenia @Veronique 3mam kciuki za Was i życzę zeby wszystko zaczęło się układać

Gratuluje udanych wizyt i życzę takich dzisiaj

Jolen26 wszystkiego najlepszego dla synka

Ci do wyprawki to wszystko ubrań mam po córce (ma dopiero 2 latka wiec wszystko chowałam) i po jej kuzynie. Wózek mamy lupo comfort , bardzo wygodna gondola i nie drogi , ale od roku jeździ w spacerowce inglesina trip - polecam dale radę na każdych chodnikach i w lesie a po osiedlu na rowerku :)
Odnośnie łóżeczka to kupimy na początek chicco next to me, bo córka jeszcze w lozeczku śpi i chcemy jej trochę przeciągnąć zmianę na tapczanik.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziękuję ale to synek @KorneliaTek ma urodzinki;)
 
Już po wizycie. Próbuje się jakoś ogarnąć, ale czuję jakby mnie ktoś rozbił w drobny mak.
Skrocona szyjka, luteina, zero sportu, zero współżycia, zero czegokolwiek..... Leżeć! I co? Szkoła się zaczyna, mąż wyjeżdża na 3tyg. Jak ja mam nic nie robic? Lokaja do zakupów zatrudnić ?! :(

Dziewczynka potwierdzona w 18 tyg, więc juz raczej nic nie wyrośnie , oswajam sie z tą myślą i staram okiełznać swe lęki.

Z tego wszystkiego zapomnialam l4 i musze wrócić do gabinetu....

To nie jest dobry dzień:(

Może zakupy przez internet albo gotowe obiady do domu, trochę pieczywa wcześniej zamroź. Życzę żeby wszystko było dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po wizycie. Próbuje się jakoś ogarnąć, ale czuję jakby mnie ktoś rozbił w drobny mak.
Skrocona szyjka, luteina, zero sportu, zero współżycia, zero czegokolwiek..... Leżeć! I co? Szkoła się zaczyna, mąż wyjeżdża na 3tyg. Jak ja mam nic nie robic? Lokaja do zakupów zatrudnić ?! :(

Dziewczynka potwierdzona w 18 tyg, więc juz raczej nic nie wyrośnie , oswajam sie z tą myślą i staram okiełznać swe lęki.

Z tego wszystkiego zapomnialam l4 i musze wrócić do gabinetu....

To nie jest dobry dzień:(

Przykro mi. Myślę jednak, że na chwilę obecna widzisz rzeczy w ciemniejszych barwach, niż rzeczywiście będą. Wiem jak to jest, zamartwiamy się, a w rzeczywistości okazuje się, że jednak jest lepiej, niż się spodziewałyśmy.
A masz może możliwość robienia zakupów online? Albo może teraz po prostu z mężem zróbcie zapasy, żebyś po jego wyjeździe nie musiała za bardzo nosić. Bo po takie bieżace jak chleb, czy coś to myślę, że tak czy siak siłą rzeczy dziecko ze szkoły odbierając będziesz mogła zrobić. No ale oszczędzać się trzeba, nie ma co ryzykować.

@AnnieQ. u nas też trzeba trafić w Pepco, na tych "pierwszych" wieszakach nigdy nie ma nic ciekawego w małych rozmiarach. Ale w głębi sklepu jest stoisko z niemowlęcymi pierdołami i tam na szczęście idzie cos utrafić.. ale to też trzeba mieć dobry dzień :o
 
reklama
Już po wizycie. Próbuje się jakoś ogarnąć, ale czuję jakby mnie ktoś rozbił w drobny mak.
Skrocona szyjka, luteina, zero sportu, zero współżycia, zero czegokolwiek..... Leżeć! I co? Szkoła się zaczyna, mąż wyjeżdża na 3tyg. Jak ja mam nic nie robic? Lokaja do zakupów zatrudnić ?! :(

Dziewczynka potwierdzona w 18 tyg, więc juz raczej nic nie wyrośnie , oswajam sie z tą myślą i staram okiełznać swe lęki.

Z tego wszystkiego zapomnialam l4 i musze wrócić do gabinetu....

To nie jest dobry dzień:(
Przerabane z tymi szyjkami :(
A dużo się skrocila ?


Może być, że to gotowanie mnie wymeczylo.

Odebrałam wyniki z posiewu szyjki macicy - czysciutko.


Myślę właśnie czy wybrać się do tej mojej ginekolog trochę jej pojeczec... ehh, przyjmuje tylko we wtorki i piątki.
Mój Tz marudzi żebym szła, zresztą już w nocy chciał jechać na IP... sama nie wiem, brzuch dziś miękki. Ale te ruchy takie słabe wczoraj , później te skurcze... chyba pójdę do Niej o 14 , bo inaczej cały weekend będę się martwić :(
 
Do góry