reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja chyba sama sobie zaszkodziłam - miałam 2 dni intensywnego szkolenia, siedzenia po 9-10h na bardzo niewygodnych krzesłach i teraz drugi dzień brzuch jak skała, napięty i ciągnie do dołu. W pracy mi się fajnie ułożyło teraz - wzielam 2 dni urlopu i mam wolne tydzień ;) to sobie poleżę i poucze się - egzamin mam 5 września a wcześniej jakoś wiedzy wcale nie mogłam przyswoić :( nie wiem tylko co mam zrobić - mam zrobić tydzień nocnych zmian pod koniec września i nie bardzo się czuje na siłach :( mam dość po 9 h pracy w dzień, w nocy nawet mi się myśleć nie chce. Nie wiem jak się z tego wywinąć :( wizyta u położnej dopiero pod koniec października a też nie wiem czy coś by mi z tym pomogła

Napisane na Moto G (5) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej @Lovi23 i dziewczyny

Mam to samo co Ty od wczoraj :( caly dzien I noc lapia mnie ciagle twardnienia macicy I trwaja kilka minute I puszczaja. A ja wczoraj caly dzien bylam pol lezaca! Tylko w poludnie krotkie zakupy ktore dzwigal maz. Widzisz moj ma odwrotnie bo gada zebym nie panikowala bo w nocy chcialam dzwonic na IP.

Teraz tez miekki... ja tylko wczoraj wzielam 2 magnezy I biore progesteron dopochwowo. Nie chcialam no spy ale jak tak bedzie dalej to wezme. Ja planuje dzwonic lub pisac maila do poloznej czy to normalne tak intensywne?
Jak będziesz miała jakąś odpowiedź od tej swojej doktorki to daj znać .

Ja chyba zaraz pójdę przedzwonic do mojej doktorki , ciekawe czy będzie kazała mi przyjść
 
Ja chyba sama sobie zaszkodziłam - miałam 2 dni intensywnego szkolenia, siedzenia po 9-10h na bardzo niewygodnych krzesłach i teraz drugi dzień brzuch jak skała, napięty i ciągnie do dołu. W pracy mi się fajnie ułożyło teraz - wzielam 2 dni urlopu i mam wolne tydzień ;) to sobie poleżę i poucze się - egzamin mam 5 września a wcześniej jakoś wiedzy wcale nie mogłam przyswoić :( nie wiem tylko co mam zrobić - mam zrobić tydzień nocnych zmian pod koniec września i nie bardzo się czuje na siłach :( mam dość po 9 h pracy w dzień, w nocy nawet mi się myśleć nie chce. Nie wiem jak się z tego wywinąć :( wizyta u położnej dopiero pod koniec października a też nie wiem czy coś by mi z tym pomogła

Napisane na Moto G (5) w aplikacji Forum BabyBoom
No coś Ty , praca w nocy chyba nie jest wskazana w naszym stanie. Ja dlatego między innymi dostałam zwolnienie od 5 tc

Już pomijam te 9h pracy w dzień

Oszczędzaj się, jak widzisz... z twardniejacym brzuchem nie ma żartów
 
Kurde, dziewczyny, trzymajcie się. Ale to, że tak wiele z nas ma takie przypadłości chyba potwierdza, ze to sie po prostu zdarza i niekoniecznie bedzie miało zły wpływ na dalszy przebieg ciązy...

A mnie dziś Kornelia kopie i szturcha, jak nigdy :)
Tu jedna kasia..(nie pamietam nicku).. się martwiła o ruchy a była jeden dzień za mną - czujesz już czy nadal nic? U mnie sie na dobre zaczęło tak od wczoraj, a dziś to juz prawdziwe harce...jutro zaczynam 20-ty tydzień.
 
Moja też mierzy 3,2 cm
I doktorka mówi, że dobra. Zresztą... od 16tc mam taka długość to się nie skraca.
Poza tym ważne jest to czy jest twarda i zamknięta

O rany. Dziękuję za pocieszenie :) to te 3.2 nie jest taka krótka? I możesz normalnie funkcjonować? Żadnych przeciwwskazań?
 
Kurde, dziewczyny, trzymajcie się. Ale to, że tak wiele z nas ma takie przypadłości chyba potwierdza, ze to sie po prostu zdarza i niekoniecznie bedzie miało zły wpływ na dalszy przebieg ciązy...

A mnie dziś Kornelia kopie i szturcha, jak nigdy :)
Tu jedna kasia..(nie pamietam nicku).. się martwiła o ruchy a była jeden dzień za mną - czujesz już czy nadal nic? U mnie sie na dobre zaczęło tak od wczoraj, a dziś to juz prawdziwe harce...jutro zaczynam 20-ty tydzień.
To ja [emoji6] nic a nic, nawet smyrania [emoji53]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rany. Dziękuję za pocieszenie :) to te 3.2 nie jest taka krótka? I możesz normalnie funkcjonować? Żadnych przeciwwskazań?
No właśnie nie tak do końca.
Moja pierwsza ciąża została zakończona w 24tc z powodu niewydolności szyjki.
Teraz od 16 tc mam szewek... zakaz seksow, oszczedzajaco-lezacy tryb życia.
 
reklama
Kurde, dziewczyny, trzymajcie się. Ale to, że tak wiele z nas ma takie przypadłości chyba potwierdza, ze to sie po prostu zdarza i niekoniecznie bedzie miało zły wpływ na dalszy przebieg ciązy...

A mnie dziś Kornelia kopie i szturcha, jak nigdy :)
Tu jedna kasia..(nie pamietam nicku).. się martwiła o ruchy a była jeden dzień za mną - czujesz już czy nadal nic? U mnie sie na dobre zaczęło tak od wczoraj, a dziś to juz prawdziwe harce...jutro zaczynam 20-ty tydzień.
Kornelia, piękne imię :D
 
Do góry