reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzwoniłam do doktorki, powiedziała że mam dziś podjechac do Niej, sprawdzimy co tam w trawie piszczy... I da mi skierowanie do szpitala (bo miałam dostać właśnie na obserwację między 23-24tc ) I gdyby się ten brzuch dalej stawial tak często to mam popedzic od razu do szpitala z tym skierowaniem.

No więc niedługo będę się zbierać, od 14 przyjmuje :)
 
reklama
Kurde, dziewczyny, trzymajcie się. Ale to, że tak wiele z nas ma takie przypadłości chyba potwierdza, ze to sie po prostu zdarza i niekoniecznie bedzie miało zły wpływ na dalszy przebieg ciązy...

A mnie dziś Kornelia kopie i szturcha, jak nigdy :)
Tu jedna kasia..(nie pamietam nicku).. się martwiła o ruchy a była jeden dzień za mną - czujesz już czy nadal nic? U mnie sie na dobre zaczęło tak od wczoraj, a dziś to juz prawdziwe harce...jutro zaczynam 20-ty tydzień.
Też mi się podoba Kornelia :)
 
Witam, czytam Was praktycznie od początku śledzę Wasze zmagania w oczekiwaniu na upragnione maleństwa. Jestem mamą wspaniałego 2latka, obecnie jestem w 18 tyg. potwierdzony drugi synek☺ Mam za sobą smutny początek roku- poronienie w 8 tyg. Takie forum jak to pomaga mi w trudnych chwilach, cieszę się razem z Wami i martwię jak coś się dzieje nie tak. Pozdrawiam Was i samych dobrych wiadomości.
 
Ja chyba sama sobie zaszkodziłam - miałam 2 dni intensywnego szkolenia, siedzenia po 9-10h na bardzo niewygodnych krzesłach i teraz drugi dzień brzuch jak skała, napięty i ciągnie do dołu. W pracy mi się fajnie ułożyło teraz - wzielam 2 dni urlopu i mam wolne tydzień ;) to sobie poleżę i poucze się - egzamin mam 5 września a wcześniej jakoś wiedzy wcale nie mogłam przyswoić :( nie wiem tylko co mam zrobić - mam zrobić tydzień nocnych zmian pod koniec września i nie bardzo się czuje na siłach :( mam dość po 9 h pracy w dzień, w nocy nawet mi się myśleć nie chce. Nie wiem jak się z tego wywinąć :( wizyta u położnej dopiero pod koniec października a też nie wiem czy coś by mi z tym pomogła

Napisane na Moto G (5) w aplikacji Forum BabyBoom
A dlaczego masz pracować w nocy ? Kobieta w ciąży jest zwolniona z pracy w godzinach nocnych, jakichkolwiek nadliczbowych i delegacji
 
Dzwoniłam do doktorki, powiedziała że mam dziś podjechac do Niej, sprawdzimy co tam w trawie piszczy... I da mi skierowanie do szpitala (bo miałam dostać właśnie na obserwację między 23-24tc ) I gdyby się ten brzuch dalej stawial tak często to mam popedzic od razu do szpitala z tym skierowaniem.

No więc niedługo będę się zbierać, od 14 przyjmuje :)

Trzymam kciuki. Daj znać czy wszystko ok.

Witam, czytam Was praktycznie od początku śledzę Wasze zmagania w oczekiwaniu na upragnione maleństwa. Jestem mamą wspaniałego 2latka, obecnie jestem w 18 tyg. potwierdzony drugi synek☺ Mam za sobą smutny początek roku- poronienie w 8 tyg. Takie forum jak to pomaga mi w trudnych chwilach, cieszę się razem z Wami i martwię jak coś się dzieje nie tak. Pozdrawiam Was i samych dobrych wiadomości.

Cześć :) Musimy jakoś dać radę. Dbaj o siebie.
 
3,2 cm na razie nie ma dramatu choc moj lekarz twierdzi , ze powinna miec od 4cm.
I jesli na tym sie zatrzyma to bedzie ok. Ale w pierwszej ciazy mialam rozwarcie juz od 26tyg. .. chyba mam ku temu predyspozycje.:/

Dziękuję za wsparcie. Pewnie jakoś to ogarne i trochę histeryzuję, ale nie tak miało to wyglądać.. ...
Potrzebuje chwili na okiełznanie myśli i ramion mojego mężczyzny na ukojenie duszy:)
ja mam 3,5cm i mówil, że jest dobra...skąd to 4 cm?! to raczej górna granica...tak jak @Lovi23 mówi, bardziej chyba chodzi o to czy się skróci....
 
Ja chyba sama sobie zaszkodziłam - miałam 2 dni intensywnego szkolenia, siedzenia po 9-10h na bardzo niewygodnych krzesłach i teraz drugi dzień brzuch jak skała, napięty i ciągnie do dołu. W pracy mi się fajnie ułożyło teraz - wzielam 2 dni urlopu i mam wolne tydzień ;) to sobie poleżę i poucze się - egzamin mam 5 września a wcześniej jakoś wiedzy wcale nie mogłam przyswoić :( nie wiem tylko co mam zrobić - mam zrobić tydzień nocnych zmian pod koniec września i nie bardzo się czuje na siłach :( mam dość po 9 h pracy w dzień, w nocy nawet mi się myśleć nie chce. Nie wiem jak się z tego wywinąć :( wizyta u położnej dopiero pod koniec października a też nie wiem czy coś by mi z tym pomogła

Napisane na Moto G (5) w aplikacji Forum BabyBoom
na co się uczysz? a l4? nie dajesz sobie za bardzo popalić?
 
reklama
Do góry