reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
No i jeszcze spotkałam koleżankę ze szkolnych lat [emoji3] będzie miała bliźniaki, super. Razem też wyszlysmy z gabinetu, ja patrzę a ona fajki wyciaga... zanim zdążyłam się odezwać to ona już dymi. To pytam jej czy ona pali? Odpowiada,że tak.. 5 tych cienkich to co to jest? Masakra... pozyczylam zdrowia i ucieklam [emoji53]
 
reklama
No i jeszcze spotkałam koleżankę ze szkolnych lat [emoji3] będzie miała bliźniaki, super. Razem też wyszlysmy z gabinetu, ja patrzę a ona fajki wyciaga... zanim zdążyłam się odezwać to ona już dymi. To pytam jej czy ona pali? Odpowiada,że tak.. 5 tych cienkich to co to jest? Masakra... pozyczylam zdrowia i ucieklam [emoji53]
O nie! Co za glupia baba! Szok!
 
Lovi no to super ze wszystko ok I sie uspokoilas. Ogolnie zaczelam o tym myslec ze skoro my trzy tutaj to odczuwamy to nie jest to cos nienormalnego. Kurcze sporo tej no spy a ja sie cykam czy wziac 1 tabletke...

Dzieki za podpowiedzenie z tym lezeniem na wznak i to prawda ze dzidzi zawsze mocniej sie wierci w tej pozycji wiec chyba faktycznie niewygodnie. Ja jeszcze czekam na odpowiedz ...
Nieraz lepiej wziąść , zwłaszcza jak są takie "krzywe brzuchy "
Ja w pierwszej ciąży też się bałam brać nospe... zaszkodzilam jeszcze bardziej... dlatego teraz biorę
 
Nieraz lepiej wziąść , zwłaszcza jak są takie "krzywe brzuchy "
Ja w pierwszej ciąży też się bałam brać nospe... zaszkodzilam jeszcze bardziej... dlatego teraz biorę

Pewnie masz racje... mnie w nocy 'pilka wypychala' kilka razy a ostatnio tak bylo w 18 tygodniu I teraz powrot...poki co teraz jest miekki. Trzymaj sie Lovi! A kolezanka to jakis niereformowalny przypadek ;) ...
 
No i jeszcze spotkałam koleżankę ze szkolnych lat [emoji3] będzie miała bliźniaki, super. Razem też wyszlysmy z gabinetu, ja patrzę a ona fajki wyciaga... zanim zdążyłam się odezwać to ona już dymi. To pytam jej czy ona pali? Odpowiada,że tak.. 5 tych cienkich to co to jest? Masakra... pozyczylam zdrowia i ucieklam [emoji53]
[emoji43] [emoji43] [emoji43] [emoji43]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Widzę, że sporo się dzieje na forum. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie i zycze duzo optymizmu. Na pewno bedzie dobrze :).
Niestety, ja jestem typem panikary. Moze dlatego, ze to moja pierwsza ciaza. Ostatnio zaniepokoily mnie straszne klucia pochwie i juz mialam przed oczami najgorsze wizje. Okazalo sie, ze szyjka dluga na 5cm ale niestety przyplatala sie drobna infekcja i dostalam globulki. Czasem nie potrafie zapanowac nad czarnowidztwem :(

Czy są na forum jakieś mamusie z Warszawy?
 
Do góry