reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Bedzie dobrze. Ja w zasadzie do tej pory nie znałam wymiaru szyjki. Zawsze słyszałam, ze bardzo długa i zamknięta. Więc przynajmniej na IP mi ją porządnie zmierzyli.

Czy któraś z Was boryka się z infekcjami?
ja, dostałam Fluomizin


Nie wyobrażam sobie palic papierosów w ciąży. Wiem ile nocy przepłakałam będąc na samym początku ciąży, bo akurat rzucałam. Jakie ja miałam wyrzuty sumienia. Teraz nawet jak czasami mi się zachce to nie ma opcji nawet na jedno zaciągnięcie, a co dopiero kilka fajek dziennie :/
 
reklama
no i się cieszę ze ruszyłam z praniem to wiem co i jak. rajstopki z pepco wygladaja jakby z 20 razy uzyte, chyba program ręczny wchodzi w grę, od kaftanika szlufka się urwała, z szyciem jestem na bakier więc nie wiem czy go użyję, z Ali body napisane, ze prac w 30st sorry ale dla dziecka to smieszna temperatura wypralam w 40, czarne chmurki zrobily sie szare ;) powiem Wam, że te rzeczy, które kupiłlam w lumpie są najlepszej jakości!
 
ja mam ciagle bakterie w posiewie z pochwy. gbs już przerobiłam, klebsiellę, grzyba, e.coli, enterokoki...

Antybiotyki nie pomagają?
Szczerze mówiąc nigdy nie miałam wykonywanego posiewu z pochwy. Raz wyszły mi bakterie e.coli w moczu ale udało się je zwalczyć jedną dawką monuralu. Mam nadzieje, ze globulki pomogą i muszę pogadać z moją gin o tym posiewie z pochwy.
 
Antybiotyki nie pomagają?
Szczerze mówiąc nigdy nie miałam wykonywanego posiewu z pochwy. Raz wyszły mi bakterie e.coli w moczu ale udało się je zwalczyć jedną dawką monuralu. Mam nadzieje, ze globulki pomogą i muszę pogadać z moją gin o tym posiewie z pochwy.
bralam 3 antybiotyki. w tej chwili zostały mniej niebezpieczne bakterie i mam kwas borny dopochwowo, zobaczymy co na kolejnym posiewie. ja na każdej wizycie robię
 
no i się cieszę ze ruszyłam z praniem to wiem co i jak. rajstopki z pepco wygladaja jakby z 20 razy uzyte, chyba program ręczny wchodzi w grę, od kaftanika szlufka się urwała, z szyciem jestem na bakier więc nie wiem czy go użyję, z Ali body napisane, ze prac w 30st sorry ale dla dziecka to smieszna temperatura wypralam w 40, czarne chmurki zrobily sie szare ;) powiem Wam, że te rzeczy, które kupiłlam w lumpie są najlepszej jakości!
Ojoj... pokaż te rajstopki z pepco ? :)
Może temperatura za duża? Właśnie jak prać takie rzeczy?
 
1503675639-aaaaaa.jpeg


07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry