reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Tak patrzę i patrze

1503679101-aaaaaa.png


A tu z pepco

1503679116-aaaaaa.jpeg


Połowa ceny [emoji3]
No dobra czapeczka jest jeszcze.

Oczywiście nie są takie same Ale bardzo podobne
 
reklama
właśnie!!!! ja się grubo zastanawiam nad monitorem oddechu ze względu na kocicę.... sama już nie wiem to duży wydatek. ale hm wózek obwąchała ale nie wskakiwała a mojej siostry kocur od razu mi wlazł do nosidełka ;D w sypialni mam już kosz mojżeszowy też obwąchała, ale nie wchodziła ani razu do niego

Dla mnie monitor oddechu to mimo ceny (mam tomy tipple z nianią) to najlepszy zakup, bo dał mi spokojny sen. Jak fotelik nosidełko był na podłodze to kot lubił do niego wskakiwać i spać tam. Ale mu pozwalam, bo jest niewychodzaca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz w ogole musze wrzucic na luz bo moje dziecie jakies znerwicowane sie urodzi [emoji5]. Ide zaparzyc melise [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha, mam to samo! Będzie urodzonym pestmistą. A mój mąż taki luzak, szkoda że to nie on jest w ciąży [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie monitor oddechu to mimo ceny (mam tomy tipple z nianią) to najlepszy zakup, bo dał mi spokojny sen. Jak fotelik nosidełko był na podłodze to kot lubił do niego wskakiwać i spać tam. Ale mu pozwalam, bo jest niewychodzaca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja też nie wychodzi

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Padam na twarz. Mlody ma początek zapalenia oskrzeli. Na razie wziewy a jak nie bedzie lepiej to antybiotyk od poniedziałku. Wyciągnął mnie jeszcze do maka :-) i w końcu kuplismy buty po szkole.
Przez dwa dni tak fajnie czulam delikatne pukanie dzidziusia a dzisiaj cisza.
 
Do góry