reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@xssenia nieszczęścia lubią chodzić parami, coś w tym jest. Ktoś Ci pomaga mama siostra przyjaciółka? Mężowi potwierdzili coś? (Jeśli nie chcesz o tym pisać to pomijam pytanie). Mają jakieś podejrzenia co do tego stanu zapalnego czy nic? A Ty mialas ten pakiet badan chlamydia mycoplasma ureoplasma? Trzymaj się mocno jesteś bardzo dzielna a my wszystkie trzymamy za całą trójkę kciuki!!!

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.
 
reklama
Może nie bo od razu by mówili że będzie problem. Swoją drogą śmiesznie że ktoś kto Ciebie uczył miałby uczyć Twoje dziecko...Gdyby to była fajna osoba to sympatyczna sprawa a tak to może uda Ci się coś zdziałać. A czemu ona taka okropna?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Strasznie wywyższa dzieci które są z bogatszych rodzin bądź zdolniejsze, Te słabsze dziecinki zawsze traktuje jako zło konieczne, w ogóle nie zwraca uwagi, wręcz traktuje jak powietrze. Ja do końca szkoły podstawowej odczuwałam jej wpływ, że gorsza jestem. Do tej pory pewności siebie mi brakuje. Strasznie to przeżywałam...
 
Poszłam dzisiaj do szkoły młodego, ogarnąć co i jak z apelem i w ogóle, bo nic na stronie niema, patrzę a mój syn trafił do kasy mojej byłej wychowawczyni w 1-3. Menda zniszczyła mi dzieciństwo, tak strasznego nauczyciela to nigdy więcej nie miałam. Ze łzami w oczach poszłam do dyrekcji żeby go do innej pani przepisać, a tam że muszą się zastanowić, że odpowiedź w poniedziałek...
Czy mogą mnie zmusić żeby chodził tam gdzie nie chce? Przecież ja nie chcę żeby dręczyła mojego dzieciaka jak mnie :(
Ojej ale beznadziejna sytuacja, ja też miałam podobnie zw w pierwszej klasie przed rozpoczęciem roku zmieniałam klasę córce ale był warunek że w tej innej będzie miejsce
 
tez popijam na zgage mleczko :-) ale ile mozna heh

Xssenia przesylam moc energii i sil zeby to wszystko jakos znosic, musisz sie jakos trzymac, a my tu zawsze jestesmy o kazdej porze dla kazdej z nas!
 
Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.
Mnóstwo siły życzę. Wiem,że taka diagnoza nie przesadza niczego... może teraz wygląda to tylko w takich czarnych barwach. Wierzę, że wyjdzie do was słońce i dacie sobie radę :)
Jakbyś chciała się wygadać to jesteśmy... [emoji8]
 
tez popijam na zgage mleczko :-) ale ile mozna heh

Xssenia przesylam moc energii i sil zeby to wszystko jakos znosic, musisz sie jakos trzymac, a my tu zawsze jestesmy o kazdej porze dla kazdej z nas!
W pierwszej ciąży miałam zgage akurat też w tym czasie... No i pamiętam jak wyczytalam taki zabobon, że dzidzia może mieć włoski.. miała, śliczne czarne włoski.. może i tym razem też będą? :) przekonamy się w styczniu
 
reklama
Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.
Trzymajcie sie mocno :-*
 
Do góry