reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100


Ikea w niedziele to dramat, tylu ludzi nie widziałam tam nigdy i juz wiem. Żadnej ikei w niedZiele never ever!
Ale kupiłam MALMa dla malenstwa, regał i szafki na sciane do dużego i kilka pierdółek, także zakupy udane :)
Mój walczy ze składaniem, a ja z kanapy dzielnie kibicuje :)

Że tak powiem: a nie mówiłam? [emoji6] Ikea w weekend to straszne zło [emoji3]



Ale do czego można to porównac

Mnie wiem do czego można to porównać, ja po prostu czuje ze mi się spina macica, na ogół mam taki twardy, wystający pas/piłka do połowy pępka. Wywołuje to uczucie dyskomfortu. Rzeczywiście pomaga położenie się na boku.

Nie jest powiedziane, że będziesz tak miała. W pierwszej ciąży takich atrakcji sobie nie przypominam, więc widać nie jest to normą.
Córke przenosilam 7 dni po terminie i nigdy nic mi nie było a teraz co rusz coś.
 
reklama
Ja juz od godziny spac nie moge. Co dzisiaj mam wolne bo ide z mlodym na rozpoczęcie roku szkolnego i mogłabym pospac to sie nie da.
Do ikea jezdzimy czasami w weekend ale jak jest tylko możliwość to na tygodniu :-)
 
Ja juz od godziny spac nie moge. Co dzisiaj mam wolne bo ide z mlodym na rozpoczęcie roku szkolnego i mogłabym pospac to sie nie da.
Do ikea jezdzimy czasami w weekend ale jak jest tylko możliwość to na tygodniu :-)

Witaj o poranku. Za godzinę otwieram przedszkole, a nie śpię od 4:30 [emoji12]


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@paprotna yyy... Nooo ... Tego ;) miałaś rację:D hi hi. Ale przynajmniej warto było:)

Tymczasem życzę powodzenia pierwszoklasistom. Zaraz wyskakuje z łóżeczka, prysznic, śniadanie, prasowanie mojego małego kawalera i do szkoły :D przeżywam chyba bardziej niż on. :o

Przy okazji czy w waszych regionach jest tradycja przygotowywania i noszenia na rozpoczęcie szkoły tzw." tyty" dla pierwszków??

Miłego dnia :)

Ps. Co do nocy.... Moje sa straszne! Mało tego męża też, rzucamy się z boku na bok i chodzimy po dwóch łóżkach naprzemiennie do jednego i drugiego pokoju, bolą mnie biodra i kości. Nie bede miala teraz miejsca na sypialniane łoże, ale kanapa z funkcja spania i nadzieją na to, ze będzie wygodna - jest numerem 1 na liście zakupów !##!
 
reklama
Do góry