reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
U nas podonie dzis bylo. Szla zadowolona, w szatni tez wszystko ok. Tylko akurat dzieci przechodzily z sali ogolnej do swojej i polowa wyla. No i moja tez w placz, ze nie chce isc na sale. Chwile z nia podebatowalam, nawet kinder jajo obiecalam [emoji6] no ale jak efektu nie bylo to zaprowadzilam na sale i ucieklam. Zla matka ze mnie [emoji12]
Ja wcisnelam pani na kolano i uciekam [emoji14] ale obok siedziała mamusia z dzieckiem i gadała "oj nie płacz mamusia kocha niedługo się zobaczymy, ja też tęsknię , to tylko na chwilę musisz" i takie inne pierdzielenie to się nie dziwię że dziecko płakało
 
reklama
Ja wcisnelam pani na kolano i uciekam [emoji14] ale obok siedziała mamusia z dzieckiem i gadała "oj nie płacz mamusia kocha niedługo się zobaczymy, ja też tęsknię , to tylko na chwilę musisz" i takie inne pierdzielenie to się nie dziwię że dziecko płakało

To właśnie taką sytuacją gdzie mama radzi sobie z rozstaniem gorzej niż dziecko. Szkoda mamy, bo dziecko sobie poradzi.

U nas lepiej niż w piątek ale bez płaczu się byś obeszło.

Powodzenia na wizytach [emoji7]
 
Przez weekend mnie nie bylo bo jechałam na wesele. Tyle napisaliście, że nie jestem w stanie nadrobić. Powodzenia dzisiaj na wizytach, Kasia 2309 cieszę się z dobrych wiadomości.

Od pt moja córka poszła go starszej grupy w żłobku, stresowałam się ze będzie ciężko, bo ciocie się zmieniły, ale na szczęście wróciła zadowolona i dzisiaj znowu chciała iść.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Powodzenia na wizytach!

Ja znowu jestem po beznadziejnej nocy, szkoda gadać.
Zamawiam dziś tę głupią wielką C poduchę.
(Pewnie zmienię zdanie jak jen użyję, ale na pierwszy rzut oka taka bezsensowna mi się wydaje...)
 
To właśnie taką sytuacją gdzie mama radzi sobie z rozstaniem gorzej niż dziecko. Szkoda mamy, bo dziecko sobie poradzi.

U nas lepiej niż w piątek ale bez płaczu się byś obeszło.

Powodzenia na wizytach [emoji7]
No tylko mama nakręca dziecko a to dziecko następne itd i współczuję też Pani :D najgorsze te dwa tygodnie...

Teraz czekam na moją czwartoklasistke bo poszła na rozpoczęcie sama, zobaczymy co tam u niej będzie
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane w ten pochmurny poranek.Mnie jakoś ta dzisiejsza pogoda nie napawa optymizmem.Z samego rana pojechałam na pobranie krwi a tam tłum ludzi chociaż było jeszcze zamknięte.Chyba trzeba przyjeżdżać przed 6 rano zeby w miarę szybko zrobić to co trzeba.No nic odstalam swoje w kolejce i jakoś przeżyłam.Dzis mam jeden z tych kiepskich dni gdzie wszystko drażni, denerwuje wyprowadza z równowagi i doprowadza do płaczu.Mala chyba czuje mój kiepski nastrój bo wariuje na całego.
Jeszcze ten rozpoczynający się rok szkolny.Nie dociera do mnie ze te dwa miesiące tak szybko minęły.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze badania i głęboko wierzę że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam
 
Wow! Super! Czyli lezeniem i rozkurczowymi udało się wydłużyć?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem co się na to złożyło. W piątek miałam mierzona przez brzuch a dzisiaj przezpochwowo, ale nie wiem czy może być aż taka różnica w pomiarach? Chyba nie. W każdym razie pani dr pomierzyła kilka razy i nijak nie wychodziło 22mm [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem co się na to złożyło. W piątek miałam mierzona przez brzuch a dzisiaj przezpochwowo, ale nie wiem czy może być aż taka różnica w pomiarach? Chyba nie. W każdym razie pani dr pomierzyła kilka razy i nijak nie wychodziło 22mm [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się był jakiś błąd pomiaru ;)
Bo chyba szyjka sama z siebie o tyle by się nie wydluzyla ;) chyba że się mylę...


Najważniejsze że wszystko dobrze !
Strachu się najadlas tylko biedna ;*
 
Do góry