reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ojejku, @Veronique współczuje [emoji20] miałam kamice nerkowa i co za tym idzie tez kolkę pare lat temu. Jeden z najgorszych bólów jakie kiedykolwiek miałam [emoji20] byłaś w szpitalu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bylam u doktorki bo mnie przyjęła szybko jak zadzwoniłam. Puścilo w końcu po lekach rozkurczowych. Poszłam wczoraj do pracy, ale gniotlo mnie okropnie, wieczorem miałam kontrolę i już się poddałam i stwierdziłam, że czas polezec. Póki co będę 2 tygodnie odpoczywać. Kupiłam sobie nawet szydełko, może się nauczę jak się nim posługiwać :)))
 
reklama
@Veronique a robili Ci usg czy nie masz gdzieś kamienia? Chociaż w ciąży to nie jestem pewna czy cos by dojrzeli... ja jak pojechałam do szpitala z bólem to miałam juz złóg 3mm w moczowodzie i jak dostałam No-Spe i kroplówkę to juz więcej ataku nie miałam [emoji4] trzymam kciuki zeby juz było tylko lepiej [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Veronique a robili Ci usg czy nie masz gdzieś kamienia? Chociaż w ciąży to nie jestem pewna czy cos by dojrzeli... ja jak pojechałam do szpitala z bólem to miałam juz złóg 3mm w moczowodzie i jak dostałam No-Spe i kroplówkę to juz więcej ataku nie miałam [emoji4] trzymam kciuki zeby juz było tylko lepiej [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hej, tak, miałam usg, nie mam zlogow ani w nerkach ani w pęcherzyku ani w pęcherzyku żółciowym. Leki rozkurczowe pomogły. Nadal mecza mnie te twardnienia brzucha i stawianie macicy. Objawy czwartkowo-piatkowo-sobotnie ustąpiły i póki co nie wracają. Bycze się pod kocem :)
 
@Katarina91 no ja się jeszcze nie spotkałam żeby badając OGTT sprawdzano poziom cukru glukometrem. Teraz to był 5 raz jak miałam takie badanie (wcześniej przy PCOS mi badali) i zawsze pobierali z żyły. Robisz w tym samym laboratorium czy w innym? Bo jestem ciekawa, czy taki mają zwyczaj tam, gdzie robiłaś.
 
Hej [emoji4] u nas wszystko w porządku, mały coraz większy, juz tak kopie i sie wierci mocno, ze pare razy sie wystraszyłam [emoji2] a co tam u Was? Wstawiam obiecane zdjęcie rożka i kolejna paczka przyszła do nas z Nexta [emoji847]
1507042943-aaaaaa.jpeg
1507042951-aaaaaa.jpeg
1507042959-aaaaaa.jpeg
1507042965-aaaaaa.jpeg
1507042971-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Uwielbiam ciuszki z Nexta [emoji7][emoji7][emoji7]


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
@Katarina91 no ja się jeszcze nie spotkałam żeby badając OGTT sprawdzano poziom cukru glukometrem. Teraz to był 5 raz jak miałam takie badanie (wcześniej przy PCOS mi badali) i zawsze pobierali z żyły. Robisz w tym samym laboratorium czy w innym? Bo jestem ciekawa, czy taki mają zwyczaj tam, gdzie robiłaś.

Nie, teraz bede robić w innym laboratorium [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry