reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja wam zazdroszcze ,ze macie juz wizyty pierwsze za soba ,ze wiecie ze jestescie na bank w ciazy ze ok jest ze srduszko slychac bylo a ja mam czekac az do wtorku :(

Ja widziałam tylko pęcherzyk, na serduszko (mam nadzieje) musze czekac do 8.06 :(
Ale trzeba byc dobrej myśli, pamiętaj! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ;) Wszystkiego najlepszego kochane mamusie :) Dziewczynki mam takie mdlosci od od kilku dni że nie mogę nawet patrzeć w telefon:( wszystkiego próbuje, to jest straszne... w pierwszej ciąży tak nie mialam :( a to dopiero początek :o czy któraś z Was ma tak samo źle jak ja ? Jestem taka słaba, mam zawroty ledwo zyjeee...
 
Mi się włączyła mega faza na fastfoody, ogolnie zawsze je lubiłam ale nigdy się nie zajadałam ze względu na to że są jakie są... ale teraz to nawet z tą folia bym poleciała do Maca [emoji23] A w ten weekend jest inwazja foodtrackow w moim mieście [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam ochotę tylko na fast foody a normalnie ich Noe jadam, raczej staram się zdrowo odżywiać

A jak jest z farbami tymi bez amoniaku na iles myc. One łapią siwe włosy? Bo juz sama nie wiem co zrobic. U mnie siwizna wychodzi szczególnie na skroniach. I nie wiem jaka farbe kupic. Jesli szamponetka nie zlapie to szkoda kupowac

Miałam sliczne platynowe blond włosy i zachciało mi się zobaczyć jak będę wyglądać w brazie użyłam loreal castingu bez amoniaku farba zmywalna. Pokrylo wszystkie włosy bardzo ładnie a farba zmyć się wogole nie chciała, po trzech miesiącach nadal trzymała się włosów

Imion jeszcze nie wybraliśmy, liczymy po cichu na chłopaka ale dla chłopca to żadnego nie mamy. Mam dwie córki Wiktoria i Blanka

Hybrydy zajęłam przedwczoraj bo mi się paznokieć złamał i niech sobie odpoczna z dwa tygodnie, a robie sobie sama ;-)
 
ja mialam takie mdlosci w pierwszej ciazy nie mogalam nawet w samochodznie nie moglam jechac obok tylko kierowalm ciagle bo masakra ,wstaalm kibelek ehh.teraz mnie troszke muli ale nie powiem jest ok,zobaczymy dalej.
 
Witam przedpdoludniowo :-) ja dzisiaj o maly wlos sniadania nie zwróciłam , ciagle mnie mdli. I na zapachy zaczynam byc wrazliwa. W pierwszej ciazy mdlilo mnie ale chyba ciut pozniej a zapachy to od 8tc czulam
 
mnie nic nie mdli tylko te piersi, ale dostalam jakiegos kataru :/
Pije mleko z miodem mam nadzieje ze przejdzie
 
reklama
Dzień dobry ;) Wszystkiego najlepszego kochane mamusie :) Dziewczynki mam takie mdlosci od od kilku dni że nie mogę nawet patrzeć w telefon:( wszystkiego próbuje, to jest straszne... w pierwszej ciąży tak nie mialam :( a to dopiero początek :o czy któraś z Was ma tak samo źle jak ja ? Jestem taka słaba, mam zawroty ledwo zyjeee...

Ja tak miałam w pierwszej ciazy, nie mogłam wstać z łóżka a do tego koszmarne bóle i zawroty głowy. W drugim trymestrze poczułam, ze zyje, wszystko minęło.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry