reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mi na zgage pomaga mleko zimne. Dzięki, że pytasz, ale będzie ze ja znowu narzekam. Od 3 do wpół do 6 nie spalam na bank mam jakiegos wirusa już rano łzy w oczach miałam...



10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]

Oj dream ty to biedna jestes,myslalam ze juz lepiej:hmm: a gdzie masz sie pozalic jak nie tu:happy2: mam nadzieje ze szybko ci sie poprawi:tak:
 
reklama
Co do szyjki to mozliwe jest, ze sie wydluza? W 12 tyg mialam 30 kilka mm, a teraz na IP bylo 40 klika. Troche mnie to zdziwilo.

@Małgosia87 kiedy masz teraz wizyte? Dobrze byloby ta szyjke poobserwowac. Moze faktycznie blad pomiaru.

A z ta tarczyca to tak teraz pomyslalam, ze mialam robiona tylko na pierwszych badaniach. Chyba jak bede na chodzie pojde sobie zbadac.
@angelka90 ja sie na tarczycy nie znam ale po tym co dziewczyny pisza pognalabym do lekarza.
Następna wizytę mam 14.08.
 
@dreamscometrue wspolczuje,nie wiem co doradzic ,duzo pij to na pewno i jesli jest biegunka to np banan mogby pomoc.

@angelka90 ja bym zrobila caly pakiet,min tsh,ft3 i ft4 bo tego na wizycie bedzie wynagal endo ,ewentulanie anty tpo i anty tg ale z tym ostatecznie mozesz poczekac az on ci zleci.
Ja po poroniwniach badalam mimo ,ze tsh zawsze mialam kolo 1 ,ft3 i ft4 wyszly mi dobrze ale za to ktores z anty mialam podwyzszone.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie kiedy Wam zaczęły rosnąć brzuszki? O ile już zaczęły znacząco ;) sorki za takie pytanie ale jestem ciekawa ;) ja mam staż 14+2, wiem że jest jeszcze wcześnie ale narazie mało co widzę ;)

U mnie w pierwszej ciąży było coś widać około 5 miesiąca, No i trzeba było się przyglądać [emoji6]
Ale jak mi w 7 miesiącu wystrzelił z dnia na dzień to sama się zdziwiłam.
Dodam ze byłam bardzo szczupła.
 
Dziewczyny mam pytanie kiedy Wam zaczęły rosnąć brzuszki? O ile już zaczęły znacząco ;) sorki za takie pytanie ale jestem ciekawa ;) ja mam staż 14+2, wiem że jest jeszcze wcześnie ale narazie mało co widzę ;)
Ja to już mam mega brzuchol. Na szczęście przystopował teraz, ale juz w 2 miesiącu było widać i nie dało się ukryć, że to nie frytki czy kebab ;)
Z córką wyszedł mi też dosyć szybko, ale właśnie później przestał rosnąć i koniec końców miałam bardzo kompaktowy brzuszek, nie wiem czy to nie miało wpływu na malowodzie i asymetrię ulozeniowa córki, że jej po prostu było ciasno :/ więc w sumie niech rośnie, po porodzie się będę martwić.
Chociaż po pierwszej ciąży 10 kg zostawiłam na porodówce, 4 pozostałe zrzuciłam chyba w miesiąc, a koniec końców schudłam jeszcze dodatkowe 10 kg.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie brzuch wyskoczył dosłownie z dnia na dzień i to było teraz, w tą niedziele. Rano zrobiłam jeszcze szybkie zdjecie i brzuszek prawie w ogole nie widoczny, zreszta rodzina moja sama nic nie widzi. Zjadłam obiad i brzuch wywaliło i zwalałam na to, a w poniedziałek sie budze i brzuch dalej wystaje. I tak jest do teraz :) Piersi też w ciagu tych trzech dni urosły, wczoraj leciałam na targ po nowy biustonosz bo mi wypływały ze starego.
Co do wagi, codziennie się ważę i przez te ostatnie dni wlasnie od poniedziałku magiczna 50tka pękła, na wadze jest ok 51,5 kg. Ale wiem ze to za sprawa piersi, brzuszka, choć najbardziej jestem ciekawa ile Bobo wazy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie brzuch wyskoczył dosłownie z dnia na dzień i to było teraz, w tą niedziele. Rano zrobiłam jeszcze szybkie zdjecie i brzuszek prawie w ogole nie widoczny, zreszta rodzina moja sama nic nie widzi. Zjadłam obiad i brzuch wywaliło i zwalałam na to, a w poniedziałek sie budze i brzuch dalej wystaje. I tak jest do teraz :) Piersi też w ciagu tych trzech dni urosły, wczoraj leciałam na targ po nowy biustonosz bo mi wypływały ze starego.
Co do wagi, codziennie się ważę i przez te ostatnie dni wlasnie od poniedziałku magiczna 50tka pękła, na wadze jest ok 51,5 kg. Ale wiem ze to za sprawa piersi, brzuszka, choć najbardziej jestem ciekawa ile Bobo wazy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moje bobo we wtorek ważyło 161 g :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ciagle mam ok1,5 kg na plus.
W sobote zjadlam kebaba o 22.30 to rano mialam 2,5 na plusie ale po kilku dniach wrocilo do normy[emoji4]
Brzuszek widac troche wieczorem a rano jest mniejszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry