reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A ja nie mam szczęścia do zamawiania ciuchów przez internet [emoji17]
Tyle dobrze ze można zwrócić lub wymienić [emoji30]

Ale za to kupiliśmy koszyk dla dzidziorka razem ze stojakiem [emoji106]
 
reklama
Ja mam już 3kg Na plusie według doktorki [emoji16]
A według siebie samej trochę więcej. Ale u mnie nie było żadnych mdłości - apetyt dopisuje.
Zresztą będę się martwić tym po ciąży ....
Każda z nas inaczej będzie przybierac na wadze. Mam nadzieję, że nie przytyje więcej jak 15 kg [emoji16]
 
Byłam, zobaczyłam, jeszcze nie zdobyłam, ale... Pojeździłam wózkiem. Upodobałam łóżeczko. Dopytalam o butelki/smoczki. Sterylizacje w mikrofali... Byłam bliska kupienia czegokolwiek ;)

Zjadłabym pierogi z truskawkami albo jagodami ;)

Tymczasem pogoda nie rozpieszcza. Chyba utne sobie drzemke ;)
 
dreams współczuje, jeszcze tego ci teraz trzeba:(

wczoraj pisałam o moich bolach, już wiem dlaczego po nocy brzuch mi urosł 5 cm!!!! po prostu wszystko się rozciagalo i macica w okolicy szów tez!!!
czytałam na necie artkuł o Dzidzi która zmarla na HSV, noworodek plakac się chce!
 
ja w pierwszej ciąży 20 kg, w drugiej 15. w obu przypadkach wszystko zniknelo tuz po porodzie, mam szybka przemianę, karmiłam piersią a w przypadku Synka miał alergie wiec bylam na scislej diecie.

za pare minutek bede jesc babeczke ziemniaczana- wlasnie mi się konczy piec mniam mnim- danie ziemniaczane najlepiej mi wchodzą;):-) :)
 
ja w pierwszej ciąży 20 kg, w drugiej 15. w obu przypadkach wszystko zniknelo tuz po porodzie, mam szybka przemianę, karmiłam piersią a w przypadku Synka miał alergie wiec bylam na scislej diecie.

za pare minutek bede jesc babeczke ziemniaczana- wlasnie mi się konczy piec mniam mnim- danie ziemniaczane najlepiej mi wchodzą;):-) :)
Uwielbiam babki ziemniaczane, wogole dania tego typu, tak samo jak makaronowe
 
Ja mam już 5kg na plusie. Ale nie ma się co dziwic, jak ciągle coś futruje i większość czasu leżę:/ na szczęście jestem wysoka i tak bardzo tego nie widać. Znajomi mówią że tylko brzusio mam zaokrąglony, choć ja wiem że poszło w nogi, pupę i cycki. A co tam, po ciąży będę się tym przejmować.
 
Ja mam już 5kg na plusie. Ale nie ma się co dziwic, jak ciągle coś futruje i większość czasu leżę:/ na szczęście jestem wysoka i tak bardzo tego nie widać. Znajomi mówią że tylko brzusio mam zaokrąglony, choć ja wiem że poszło w nogi, pupę i cycki. A co tam, po ciąży będę się tym przejmować.
Właśnie! Ja też oszczedzajaco-lezaca jestem... No i waga rośnie :/
 
reklama
Dzięki dziewczyny za troskę troszkę wracam do żywych. Wiecie co półtorej roku o niczym innym jak ciąża nie marzyłam a teraz jak na złość tak daje mi w kość smutne to bo zaraz połowa a ja sie nawet za bardzo kiedy nacieszyć nie miałam jeszcze

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Do góry