reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć. Ja już po wizycie. Wyniki morfologii zmienione z powodu osłabienia, muszę nadrobić dietą. Kupiłam Femibion 2,moze jakoś będę mieszać z jedzeniem.
Na dzień dzisiejszy mam 51 kg, to o 500 g więcej od ubiegłego wtorku.
Jutro jeszcze doppler kończyn.
W poniedziałek usg. Muszę zajrzeć czy u Dzidzi ok :)))

Dziewczyny, czy już mowilyscie w pracy?

To kochana teraz dużo witaminek i będzie dobrze ;) A dopplera masz z powodu tego krzepniecia krwi?
 
reklama
To kochana teraz dużo witaminek i będzie dobrze ;) A dopplera masz z powodu tego krzepniecia krwi?
Dziękuję bardzo *
Tak, Dopplera mam z powodu ddimerow i fibrynogenu. Na początku ciąży pojawił się u mnie obrzęk lewej nogi i ból pod kolanem, miałam podejrzenie zakrzepu i brałam leki przeciwzakrzepowe. Wtedy nie wiedziałam jeszcze ze jestem w ciąży. Byłam u naczyniowaca, miałam usg j brzusznej i węzłów chłonnych, ale Babla nie było widać :)))
 
O, to miłe. Ja jeszcze nie mówiłam, nie mogę się zebrać. No i obawiam się oczywiście co dalej.
Ja mam własną działalność, wystawiam fakturę za swoją pracę, więc będę pracować tak długo jak będę mogła....ale wszyscy wiedzą o ciąży i że w pewnym momencie odejdę. Ale w sumie im to obojętne bo i tak nic nie będą musieli mi płacić...
 
Dziękuję bardzo *
Tak, Dopplera mam z powodu ddimerow i fibrynogenu. Na początku ciąży pojawił się u mnie obrzęk lewej nogi i ból pod kolanem, miałam podejrzenie zakrzepu i brałam leki przeciwzakrzepowe. Wtedy nie wiedziałam jeszcze ze jestem w ciąży. Byłam u naczyniowaca, miałam usg j brzusznej i węzłów chłonnych, ale Babla nie było widać :)))
To widzę już trochę przeszłaś, najgorzej jak tak co chwilę coś wychodzi, ale ważne że szybko zareagowalas. To też daj znać jutro co i jak ;);)
 
Ja mam własną działalność, wystawiam fakturę za swoją pracę, więc będę pracować tak długo jak będę mogła....ale wszyscy wiedzą o ciąży i że w pewnym momencie odejdę. Ale w sumie im to obojętne bo i tak nic nie będą musieli mi płacić...
No tak, sama jesteś sobie szefem :) ja zamrozilam działalność w zeszłym roku i poszłam do pracy etatowej. A teraz obawiam się o nieprzedluzenie umowy.
 
reklama
Przedłuża do dnia porodu, a ja później chciałabym wrócić szybko. Bylebym miała gdzie :)
Kurde też bym chciała mieć jakąś Normalną pracę, poczuła bym się stabilniej. Z wykształcenia jestem nauczycielką historii i wosu ale ciężko z pracą na pełen etat i normalną umowa, więc jeszcze ciągne działalność;)
 
Do góry