reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tego L4. W Anglii ciąża do 12 tygodnia to nie ciąża, jak powiedziałam położnej że pracuje 8 godzin na stojąco i czy powinnam poprosić szefostwo o zmianę pozycji czy coś w tym stylu to tylko się uśmiechnęła i powiedziała że mam się nie przejmować dopóki wszystko jest w normie... Ale ta norma to dla mnie ciągle mdłości, zmęczenie, czasem i zawroty głowy - no ale przecież ciąża to nie choroba.
Poszłam na USG prywatnie i już wiem że jest fasolka (6mm) z bijącym serduszkiem, więc napisałam maila do szefowej jak się sprawy mają. Niby wcześnie ale wyobrażam sobie że wolała by wiedzieć wcześniej że coś jest na rzeczy no i przestanie mnie wrzucać do grafiku na miliony godzin.

Jeszcze jedna sprawa dziewczyny, pomóżcie ==" Zaczyna mnie gardło drapać, na zwolnienie nie mam co liczyć pewnie. Zaczęłam się szprycować czosnkiem, sokiem malinowym, imbirem i miodem. Ale jakoś średnio pomaga. Macie jakieś domowe sposoby na te bolące gardło (kataru jeszcze nie mam)? Jak zapytałam się pani w aptece o tabletki do ssania które mogę brać to kazała mi płukać gardło wodą z solą... przy moich mdłościach skończy się to prawdopodobnie bardzo barwnie i nieprzyjemnie więc podziękuje.
 
reklama
Tak mnie pobolewa jak tylko pochodzę, ciągnie , jak leżę to jest ok... jest Nas więcej? Poszłam na zwolnienie, oszczędzam się bardzo chyba tak po poronieniu się boję. Tak jak wcześniej pisalam obchodze się jak z " jajeczkiem " tym razem :)

kasses no wlasnie ja 11.04 miałam i wiem że idziemy tym samym terminem, Ania chyba z blizniakami też a więc śledzę Was dokladnie jak rosna Wasze skarby , kiedy bedzie serduszko itd bo mnie wizyta czeka dopiero 13 lipcaaaa w UK :o dacie wiarę :) będę prawie w 14stym tygodniu. postaram się iść za 2 tygodnie prywatnie.

No u mnie @ byla 4.04 ale lekarz mowil ze cos sie przesunelo i ze to nie 6t tylko 5t ale zeby sie nie martwic wiec jest bardzo podobnie jak u ciebie :)
 
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tego L4. W Anglii ciąża do 12 tygodnia to nie ciąża, jak powiedziałam położnej że pracuje 8 godzin na stojąco i czy powinnam poprosić szefostwo o zmianę pozycji czy coś w tym stylu to tylko się uśmiechnęła i powiedziała że mam się nie przejmować dopóki wszystko jest w normie... Ale ta norma to dla mnie ciągle mdłości, zmęczenie, czasem i zawroty głowy - no ale przecież ciąża to nie choroba.
Poszłam na USG prywatnie i już wiem że jest fasolka (6mm) z bijącym serduszkiem, więc napisałam maila do szefowej jak się sprawy mają. Niby wcześnie ale wyobrażam sobie że wolała by wiedzieć wcześniej że coś jest na rzeczy no i przestanie mnie wrzucać do grafiku na miliony godzin.

Jeszcze jedna sprawa dziewczyny, pomóżcie ==" Zaczyna mnie gardło drapać, na zwolnienie nie mam co liczyć pewnie. Zaczęłam się szprycować czosnkiem, sokiem malinowym, imbirem i miodem. Ale jakoś średnio pomaga. Macie jakieś domowe sposoby na te bolące gardło (kataru jeszcze nie mam)? Jak zapytałam się pani w aptece o tabletki do ssania które mogę brać to kazała mi płukać gardło wodą z solą... przy moich mdłościach skończy się to prawdopodobnie bardzo barwnie i nieprzyjemnie więc podziękuje.
Mleko z czosnkiem i miodem super dziala jesli Cie tylko smak i zapach nie odrzuci
 
Hej dziewczyny! Widze, ze juz 75 stron zapisalyscie:-)
Jestem obecnie w drugiej ciazy z terminem z om na 31.12, jednakze z uwagi na opozniona owulacje termin wychodzi z usg na 9.01. Ta ciaza nie byla tak do konca planowana. Mam polrocznego syna, ktorego po 8h wyjeli przez cc. Mialam pociazowe zapalenie tarczyce i tsh 26, wiec szans na ciaze endo nie dawal, przynajmniej nie w najblizszym czasie. Okazalo sie, ze w 3 tyg tsh spadlo do 1.8 i wtedy musialam zajsc w ciaze, ot taka niespodzianka;) choruje na haschimoto takze stala kontrola tsh.
Chcialam tez przy okazji zapytac, czy ktoras z Was zaszla w ciaze 5 m po cc? Najbardziej obawiam sie opieki nad niechodzacym synkiem, gdy pojawi sie brzuchol..

Pozdrawiam serdecznie i gratuluje dzieciaczkow w brzuchu[emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witaj Agulek ;)
Ja mam córeczkę z października 2016 ale miałam poród naturalny;)
Z tego co pamietam Toruninka ma synka z października rownież i jest po cc ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
lisianna91 myślę że spokojnie zapisz się do GP i bez problemu dostaniesz chorobowe ale mów że póki co psychicznie nie dajesz rady jesteś wykończona, boisz się o ciążę wszystko Cie boli. Ja też jestem w UK i nie było problemu , mam koleżanki które też dostały od pierwszych tygodni. Też się wybieram na prywatne USG, powiedz MI w którym poszłaś tygodniu ? kiedy mialas ostatnią miesiączkę?
 
Hej dziewczyny! Widze, ze juz 75 stron zapisalyscie:-)
Jestem obecnie w drugiej ciazy z terminem z om na 31.12, jednakze z uwagi na opozniona owulacje termin wychodzi z usg na 9.01. Ta ciaza nie byla tak do konca planowana. Mam polrocznego syna, ktorego po 8h wyjeli przez cc. Mialam pociazowe zapalenie tarczyce i tsh 26, wiec szans na ciaze endo nie dawal, przynajmniej nie w najblizszym czasie. Okazalo sie, ze w 3 tyg tsh spadlo do 1.8 i wtedy musialam zajsc w ciaze, ot taka niespodzianka;) choruje na haschimoto takze stala kontrola tsh.
Chcialam tez przy okazji zapytac, czy ktoras z Was zaszla w ciaze 5 m po cc? Najbardziej obawiam sie opieki nad niechodzacym synkiem, gdy pojawi sie brzuchol..

Pozdrawiam serdecznie i gratuluje dzieciaczkow w brzuchu[emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mam znajomych o których różnica wieku dzieci to niecałe 13 miesięcy, zaszła w ciążę ok. 3 miesięcy po CC. Pod stałą kontrolą lekarza, ale drugie CC w terminie, wszystko było ok
 
Hej dziewczyny! Widze, ze juz 75 stron zapisalyscie:-)
Jestem obecnie w drugiej ciazy z terminem z om na 31.12, jednakze z uwagi na opozniona owulacje termin wychodzi z usg na 9.01. Ta ciaza nie byla tak do konca planowana. Mam polrocznego syna, ktorego po 8h wyjeli przez cc. Mialam pociazowe zapalenie tarczyce i tsh 26, wiec szans na ciaze endo nie dawal, przynajmniej nie w najblizszym czasie. Okazalo sie, ze w 3 tyg tsh spadlo do 1.8 i wtedy musialam zajsc w ciaze, ot taka niespodzianka;) choruje na haschimoto takze stala kontrola tsh.
Chcialam tez przy okazji zapytac, czy ktoras z Was zaszla w ciaze 5 m po cc? Najbardziej obawiam sie opieki nad niechodzacym synkiem, gdy pojawi sie brzuchol..

Pozdrawiam serdecznie i gratuluje dzieciaczkow w brzuchu[emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja jestem 11 miesięcy po drugiej cc ;) lekarz pozwolił się starać już po 6 miesiącach


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry