reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witajcie dziewczyny w wolny czwartek :)
My dzisiaj cały dzień w terenie, postawiliśmy na offroad i w trakcie jazdy zaczęłam sie strasznie stresować czy maluszkowi nie zaszkodzi taka jazda, momentami konkretnie rzucało autem, trzymałam sie wszystkiego jak mogłam ale stres był. Teraz jeździmy po delikatnych trasach nie odczuwam zadnego dyskomfortu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczynki w wolny, piekny dzien :-)

Ja dzisiaj leniuchuje. Na obiad mialam smaka na pomodorowke z ryzem wiec sie nie przemeczalam z gotowaniem :-) bylam z dzieckiem na placu zabaw, a teraz zalegam przed tv.
Mdlosci juz w zasadzie prawie sie nie zdazaja, jeszcze tylko napady sennosci mnie mecza. Mam kryzys codziennie kolo 12. Niestety jestem wtedy w pracy i nie mam jak sie zdzemnac. Milego dnia!
 
Ja dzisiaj biegunka...kilkadziesiąt razy. Ledwo żyje

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Witam :-) my dziś zaszalelismy i udaliśmy się w nasze piękne góry na święty krzyż. Nogi mnie strasznie bolą teraz.... Ale dumna jestem z naszej cory, ma dwa i pół latka i sama się wdrapala i na górę i zeszła :-) ale jak tylko weszliśmy do samochodu to od razu usnela ;-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przedwczoraj malowaliśmy i chyba trochę przesadziłam, bo strasznie mnie od wczoraj ciągnie brzuch. Dziś zrobiłam spagetti i wzięłam się za górę prasowania i chyba mnie to pokonało, leżę i umieram tak strasznie zrobiło mi się niedobrze. A tak długo już dobrze się czułam...

Poza marudzeniem podzielę się z Wami moim ostatnim snem. Śniło mi się, że urodziłam DWIE dziewczynki, to już drugi raz jak śni mi się dziewczynka-niemowlę. Mój B. jest trochę przerażony, a ja nie wiem co mam o tym myśleć. Też macie sny z ciążą w roli głównej?
 
Przedwczoraj malowaliśmy i chyba trochę przesadziłam, bo strasznie mnie od wczoraj ciągnie brzuch. Dziś zrobiłam spagetti i wzięłam się za górę prasowania i chyba mnie to pokonało, leżę i umieram tak strasznie zrobiło mi się niedobrze. A tak długo już dobrze się czułam...

Poza marudzeniem podzielę się z Wami moim ostatnim snem. Śniło mi się, że urodziłam DWIE dziewczynki, to już drugi raz jak śni mi się dziewczynka-niemowlę. Mój B. jest trochę przerażony, a ja nie wiem co mam o tym myśleć. Też macie sny z ciążą w roli głównej?
Mi się śniła dziewczynka jakieś dwa tyg temu

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki dbajcie o siebie kochane a zwlaszcza w tym 1 wszym trymestrze , nie zaszkodzi podmuchac na zimne... chociaz do momentu kiedy sie pojawi lozysko. Na ta chwile nasze malenstwa sa bardzo delikatne. Milego wieczoru ;)
 
Ja dzisiaj biegunka...kilkadziesiąt razy. Ledwo żyje

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Tak myslam dzis o Tobie ze cos ucichlas I moze cos nie tak ze zdrowiem. Koniecznie przyjmuj plyny w duzych ilosciach plus dieta pozbawiona kwasnych I ostrych produktow. Jak to dluzej sie utrzyma to koniecznie bedzie konsultacja lekarska ale to pewnie sama wiesz. Mam nadzieje ze Ci przejdzie szybko I wrocisz do zdrowia bo to strasznie oslabia. Trzymaj sie!!!!
 
reklama
cześć Dziewczyny! Mogę dołączyć? Termin porodu mam na 10.01. Początki były kiepskie - dwa razy dostałam krwotok, nie wiadomo dlaczego, na szczescie dzidzia ma się dobrze. Mam już 6 letnia córkę. W obecnej ciazy przekroczyłam 35 lat, więc dostałam skierowanie na badania prenatalne. Idę 05.07. Ogólnie ciążę znoszę super. Jedna rzecz tylko mi dokucza - nie mogę spać.... absolutnie mnie to wykańcza :) a wy macie z tym kłopot?
 
Do góry