reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej
@tita82 polecam Ci elugel albo parodium na zapalenie dziąseł miejscowo.
Z naturalnych preparatów Baikadent.
Do płukania Listerine zero.
Sachol i dentosept maja sporo alkoholu i wielu pacjentów reaguje to podraznieniem.

@szarotka27 Czy Ty poduszkę kupiłaś że sklepu? Może i ja bym podjechała jeśli fajna :)
 
Hehe ja też miałam w ciąży chodzić dużo na spacery, ćwiczyć i zdrowo jeść [emoji6] nie mówię że tego nie robię, bo jak odpuszczam to zaraz mam paskudne zaparcia (kiedyś potrafiłam chodzić 1x w tyg [emoji53]) ale na pewno nie jest to z taką intensywnością jak zakładałam [emoji6] ostatnio na szczęście mam większą wenę w kuchni, dzisiaj np robię fit rafaello, sos szpinakowy i sałatkę z tuńczykiem [emoji16] muszę jeszcze bardziej się zorganizować, bo jakoś mi się to wszystko strasznie rozwleka w czasie... Zakupy, gotowanie, sprzątanie, przecież jak chodziłam do pracy to też to robiłam a teraz mi to cały dzień zajmuje [emoji16] i nie starczy mi czasu np właśnie na spacer. Jak to się dzieje? [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny mój brzuszek w 17 TC. Chyba spory co? W końcu udało mi się wrzucić zdjęcie.
 

Załączniki

  • IMG_20170814_102125-1304x2316.jpg
    IMG_20170814_102125-1304x2316.jpg
    448,7 KB · Wyświetleń: 90
reklama
dziewczyny mój brzuszek w 17 TC. Chyba spory co? W końcu udało mi się wrzucić zdjęcie.
Mój brzuszek też już większy od piersi :D <3
Moja poduszka chyba dziś nie dojedzie... pewnie jutro. [emoji58]

Właśnie jem bardzo zdrowe frytki z majonezem i ketchupem [emoji23] Bobo chyba smakuje , bo kopie [emoji3]
Ja w końcu uszyłam poduchę, może w końcu się wyśpię <3
 
Do góry