reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć dziewczynki!
Pozdrawiam nowe mamusie :tak: Mało mnie tu bo jeszcze męcze się mdłościami i nie mam chęci na nic. Czas leci szybko gdy mąż w pracy a jak jest to dłużą mi sie dni i plącze mi się pod nogami :oo2:
Moje dzieciaki mają drzemke a ja wsuwam pomidorówke :happy::-) :)
Widzę że dołączyła kolejna mamusia w 3ciej ciąży, super :tak:
Jak zaczynaliśmy się starać o 3 to myślałam że mało takich wariatek :D
 
reklama
Poniedziałek - dzień pomidorowki [emoji3] też będę jeść [emoji7]

Pozamawialam książki w bibliotece ale ja tak mam, że jak mnie wciągnie seria to męczy mnie okropnie czekanie aż ktoś odda książkę, na którą czekam
Grę o tron tak czytałam, że mam chyba 2 czy 3 części które kupiłam bo już nie mogłam wytrzymać [emoji12] dzięki za opinie, raczej zaraz zamówię ta serię Bondy, bo cena jest bardzo dobra [emoji3]

Z Emilka czytamy przed snem już 12 cześć Serii Niefortunnych Zdarzeń, polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych [emoji6]

W Rossmann od dziś też fajna promocja
Screenshot_20170821-132835.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20170821-132835.png
    Screenshot_20170821-132835.png
    168,2 KB · Wyświetleń: 349
Dziewczyny ... przyszlam z pracy podtarlam sie papierem i kropla rozowa ... jakby sluzem/woda rozzedzona krew... rozwe jasno w kazdym badz razie, wielkosci kropki.

Siedze z nogami w gorze. Moj lekarz od 15 przyjmuje. Mam nadzieje ze mnie przyjmie i to nic zlego.
a to było p 1 czy p 2. ja miałam jakiś czas temu problem identyczny po 2 okazało się ze to hemoroidy, tez spanikowalam. może to stad?
 
Dziewczyny ... przyszlam z pracy podtarlam sie papierem i kropla rozowa ... jakby sluzem/woda rozzedzona krew... rozwe jasno w kazdym badz razie, wielkosci kropki.

Siedze z nogami w gorze. Moj lekarz od 15 przyjmuje. Mam nadzieje ze mnie przyjmie i to nic zlego.
A który masz tc? Może tylko się zadrapalas? Albo przemęczenia? Ale lepiej to sprawdzić. Trzymam kciuki I daj znać po wizycie :)
 
Marta64 na nas rodzina nawet patrzyła dziwnie, mimo że mój brat ma 3 ale jego juz nastoletnie. Teściowa do tej pory gada że to nie czasy już na robienie dzieci... :errr: Ale jak w tamtym roku jej synowa najlepsza była w 3 ciąży to było okej :crazy: tylko że tamta poroniła zaraz na początku.
Może na mnie krzywo patrzyli bo nie duża różnica wieku i odstęp od cesarek.. Ale z drugiej strony u mnie to juz najostatniejszy gwizdek na 3 dziecko ze względu na nie młody już wiek :eek::confused2::wink:
 
a to było p 1 czy p 2. ja miałam jakiś czas temu problem identyczny po 2 okazało się ze to hemoroidy, tez spanikowalam. może to stad?
Po 1 i 2. Dla pewnosci umylam sie i wzielam sprawdzilam patyczkiem do uszu. Wyszla koncowka z nitka rozowa i delikatnie rozowym sluzem.
Jade o 15. Wizyte mam dopiero w srode, ale ze stresu nie dalabym rady chyba siedziec
 
@Agi.aggullka
Mam nadzieję, że to nic poważnego. Poleż i sprawdź u lekarza co to.

Mnie dopadł potworny ból głowy, przy każdym ruchu jakby mi ktoś od środka walił młotem.
Mam opcję kawa lub paracetamol. Wybrałam słabą kawę... a wczoraj już sobie obiecałam, że z kawą koniec. Po pracy muszę kupić wreszcie magnez, bo coś czuję, że z kawy ciężko mi będzie zrezygnować.
 
reklama
Paprotna czekałam na tą promocje w Rossmannie ale teraz czekam jeszcze na wypłatę co by zaszaleć i zapełnić półkę połową rzeczy które będą stały miesiącami :rolleyes2::yes:
 
Do góry