reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
1503320534-aaaaaa.jpeg
[emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ooo już masz niezły zestaw :tak:
Ja chyba dzisiaj wywloke worek po Julce i poprzeglądam co tam mam a czego brakuje dla maluszki małej :rofl:
 
reklama
O rany, położyłam się tylko na godzinkę i chyba 8 stron do nadrobienia [emoji16]
Waśnie czytam serię Tess Gerritsen, zakochałam się w jej książkach chociaż nigdy nie lubiłam kryminałów :)

Magne B6
Uwielbiam Tess Gerrittsen, przeczytałam (i zakupiłam [emoji16]) całą serię o Jane Rizzoli [emoji4] czytałam też coś spoza serii i było ciut gorsze, ale też dobrze się czytało [emoji4]

Bonda mnie nie przekonała. Czytałam "Tylko martwi nie kłamią" i to akurat mi się podobało. Później zaczęłam właśnie te serię - Pochłaniacz jeszcze był ok, ale wysiadłam przy Okularniku. Naprawdę bardzo rzadko mi się zdarza nie dokończyć książki, ale ilość wątków i bohaterów, które zbiegną się pewnie na ostatnich 5 stronach mnie odrzuciła. Lampiony były kiedyś w promocji w empiku, więc kupiłam ale narazie książka się kurzy. Może jak już niedługo zrobi się chłodno i szybko ciemno to do tego wrócę [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo już masz niezły zestaw :tak:
Ja chyba dzisiaj wywloke worek po Julce i poprzeglądam co tam mam a czego brakuje dla maluszki małej :rofl:
O właśnie! idę poszukać worków po dzieciach :)

O rany, położyłam się tylko na godzinkę i chyba 8 stron do nadrobienia [emoji16]

Uwielbiam Tess Gerrittsen, przeczytałam (i zakupiłam [emoji16]) całą serię o Jane Rizzoli [emoji4] czytałam też coś spoza serii i było ciut gorsze, ale też dobrze się czytało [emoji4]

Bonda mnie nie przekonała. Czytałam "Tylko martwi nie kłamią" i to akurat mi się podobało. Później zaczęłam właśnie te serię - Pochłaniacz jeszcze był ok, ale wysiadłam przy Okularniku. Naprawdę bardzo rzadko mi się zdarza nie dokończyć książki, ale ilość wątków i bohaterów, które zbiegną się pewnie na ostatnich 5 stronach mnie odrzuciła. Lampiony były kiedyś w promocji w empiku, więc kupiłam ale narazie książka się kurzy. Może jak już niedługo zrobi się chłodno i szybko ciemno to do tego wrócę [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zamówiłam tę serię Tess jak była w kioskach <3
Bonda też leży u mnie, muszę ją sprawdzić :)
 
No ja po wizycie .... w sensie praktycznie pocalowalam klamke. Lekarz niestety na bloku operacyjnym. Po konsultacji z polozna odlozylysmy ta do srody, wtedy mam termin. Powiedziala mi ze jesli to kropka i nic nie boli to moze byc to fozjologiczne. Normalnie gdybym sie nie przypattywala za kazdym razem papierowi to bym teho nie zauwazyla. Moge jechac do kliniki, ale mysle ze poczekamy. W razie czego jutro od rana lekarz moze tez mnie przyjac.
Troche sie uspokoilam, aczkolwiek 2 dni odpoczywam... bezdyskusyjnie
 
No ja po wizycie .... w sensie praktycznie pocalowalam klamke. Lekarz niestety na bloku operacyjnym. Po konsultacji z polozna odlozylysmy ta do srody, wtedy mam termin. Powiedziala mi ze jesli to kropka i nic nie boli to moze byc to fozjologiczne. Normalnie gdybym sie nie przypattywala za kazdym razem papierowi to bym teho nie zauwazyla. Moge jechac do kliniki, ale mysle ze poczekamy. W razie czego jutro od rana lekarz moze tez mnie przyjac.
Troche sie uspokoilam, aczkolwiek 2 dni odpoczywam... bezdyskusyjnie
Szkoda, bo pewnie bys sie uspokoila :) Odpoczywaj , na pewno wszystko jest ok :)
 
reklama
Też biorę Magne B6, co wiecej farmaceutka stanowczo odradziła Aspargin, mówiac, że dla kobiet w ciąży niewskazany.

Jesli w środę potwierdzi mi się dziewczynka, w najbliższy weekend czeka mnie akcja - piwnica, czyli przejrzenie tych wszystkich siatek i kartonów z ciuszkami. Nie mogę się doczekać, jak posortuję i popiorę, też cyknę foty. Kurde, tam setki będzie tego, pzrecież ja z tymi ubrankami to praktycznie od poczatku ma świra, prawie 500zł co miesiac na to dzie... Mąż nawet nie wie, bo chyba byłby rozwód!
 
Do góry