reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Hej dziewczyny ja po wizycie u innego lekarza...
Od razu lepiej sie czuje!

Powiedzialam mu ze wczoraj bylam ale nie jestem bardzo Adowolona z tamtej wizyty i potrzebuje uzupelnienia.
Powiedzialam o tych plamieniach itd... lekarz mnie zbadal, zrobil usg dopochwowe.
Czynnego krwawienia nie widzial. Potwierdzil ze to krwawienie prawdopodobnie bylo z szyjki. Mam bardzo mala nadrzerke i to ona mogla byc po stosunku czy tez po wysilku fizycznym przyczyna plamien.
Jednakze, lozysko mam dosc nisko polozone wiec kazal mi sie oszczedzac. Brak seksu i wysilku duzego. Za miesiac sprawdzimy czy sie podnosi lozysko.

Zrobil usg dzidziucha raz jesscze, pomierzyl, sprawdzil przeplywy, posluchalismy serca. Sprawdzil wydolnosc lozyska. Wszystko bez zarzutu. Dzidzuch warzy 370g [emoji7]
Od razu zapisalam sie na nastepna wizyte za 4 tyg. A mojego lekarza odstawiam chyba na bok
No i dobrze, że poszłaś to sprawdzić do innego lekarza :)
Mam nadzieję,że jesteś spokojniejsza :) odpoczywaj :)
 
Hej dziewczyny ja po wizycie u innego lekarza...
Od razu lepiej sie czuje!

Powiedzialam mu ze wczoraj bylam ale nie jestem bardzo Adowolona z tamtej wizyty i potrzebuje uzupelnienia.
Powiedzialam o tych plamieniach itd... lekarz mnie zbadal, zrobil usg dopochwowe.
Czynnego krwawienia nie widzial. Potwierdzil ze to krwawienie prawdopodobnie bylo z szyjki. Mam bardzo mala nadrzerke i to ona mogla byc po stosunku czy tez po wysilku fizycznym przyczyna plamien.
Jednakze, lozysko mam dosc nisko polozone wiec kazal mi sie oszczedzac. Brak seksu i wysilku duzego. Za miesiac sprawdzimy czy sie podnosi lozysko.

Zrobil usg dzidziucha raz jesscze, pomierzyl, sprawdzil przeplywy, posluchalismy serca. Sprawdzil wydolnosc lozyska. Wszystko bez zarzutu. Dzidzuch warzy 370g [emoji7]
Od razu zapisalam sie na nastepna wizyte za 4 tyg. A mojego lekarza odstawiam chyba na bok
no to świetnie :) oszczędzaj się! podaj plis konkretną datę wizyty
 
Mi kompletowanie wyprawki coś nie idzie za bardzo [emoji3]

Mam może dopiero 4 bodziaki, 1 pajacyk, 3 pary skarpetek i łapki niedrapki [emoji3]
Za to moja mama już tyle narobila sweterkow, czapeczek i spodenek, że moje dziecko chyba będzie oplywalo w welnie [emoji23]
W zimę będzie jak znalazł :D A mamę, jak już tak chętnie tworzy, namów do zrobienia milutkiego kocyka dla maluszka :D Bardzo mi się podobają te takie jakby wyplatane śpiworki, cudowne są <3
16.jpg


Do tej pory nie zdecydowalismy się jeszcze na wózek, tak na 100%... fotelik też nie wiem jaki...
Niby jeszcze jest czas Ale ten czas tak szybko ucieka

Czas zasuwa :o My już przecież w połowie ciąży jesteśmy :D Jak się zorientowałam, że zostały raptem 4 miesiące, to spanikowałam, że nie jestem jeszcze gotowa na dziecko :D W czas :D

@dreamscometrue ja mocno sie zastanawiam też nad wózkiem od Adamex, tylko Barletta :) A kosz mojzesza super sprawa :)
Smoczki i butelki u mnie raczej nie są czymś niezbędnym, bo zamierzam karmić piersią, ale z drugiej strony w razie co, to taki artykuł, który można dostać wszędzie, więc też bym się nie przejmowała, że tego jeszcze nie ma :)
Prasowanie... weź mi nie mów :D

@Ola1986 spokojnie, jeszcze przyjdze czas na ruchy maleństwa....a wraz z nimi ciśnienie na pęcherz, lub zgaga :D

@Agi.aguullka bardzo dobrze, że jeszcze to poszłaś skonsultować gdzies indziej. Masz prawo czuc się zaopiekowana i uspokojona, a nie być traktowana tylko jak nazwisko w kartotece do odbębnienia. :/
 
I tetaz bede dojerzdzac do gina 65km ale mam to w nosie. Lepiej miec dobrego :-)
Super że trafiłaś na fajnego lekarza. Ja tez czasem myślę czy mój lekarz jest dla mnie odpowiedni. Tzn mam go za bardzo kompetentnego i rzeczowego tyle że jest tak malomowny że z trudem od niego wyciągnąć coś więcej. Podaje suche informacje po dokładnym zbadaniu, daje receptę, zalecenia i zwolnienie i tyle. Czasem chciałoby się aby lekarz trochę dał więcej od siebie... życzliwości, powiedział czego się można spodziewać itd. Mam opory nawet przed tym aby w razie obaw do niego dzwonić. Ale stwierdziłam że aktualnie nie mam lepszej alternatywy na oku więc chyba zostanę przy moim gburze:/
 
W zimę będzie jak znalazł :D A mamę, jak już tak chętnie tworzy, namów do zrobienia milutkiego kocyka dla maluszka :D Bardzo mi się podobają te takie jakby wyplatane śpiworki, cudowne są <3
16.jpg




Czas zasuwa :o My już przecież w połowie ciąży jesteśmy :D Jak się zorientowałam, że zostały raptem 4 miesiące, to spanikowałam, że nie jestem jeszcze gotowa na dziecko :D W czas :D

@dreamscometrue ja mocno sie zastanawiam też nad wózkiem od Adamex, tylko Barletta :) A kosz mojzesza super sprawa :)
Smoczki i butelki u mnie raczej nie są czymś niezbędnym, bo zamierzam karmić piersią, ale z drugiej strony w razie co, to taki artykuł, który można dostać wszędzie, więc też bym się nie przejmowała, że tego jeszcze nie ma :)
Prasowanie... weź mi nie mów :D

@Ola1986 spokojnie, jeszcze przyjdze czas na ruchy maleństwa....a wraz z nimi ciśnienie na pęcherz, lub zgaga :D

@Agi.aguullka bardzo dobrze, że jeszcze to poszłaś skonsultować gdzies indziej. Masz prawo czuc się zaopiekowana i uspokojona, a nie być traktowana tylko jak nazwisko w kartotece do odbębnienia. :/
Pięknie wygląda ten spiworek [emoji3] zakochałam się!
 
reklama
Do góry