reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Witajcie Mamuśki :) Melduje sie po wizycie. Pod serduchem nosze 436 g szczęscia. Tętno155, wszystkie parametry w normie, łozysko i płyn owodniowy tez. Ale najwazniejsze ze ma miedzy nogami siusiaka Jestesmy z małżem przeszczęśliwi :) A zatem pragne wam przedstawic Filipa :)

Oczywiscie gratulacje dla wszystkich dzis wizytujacych :)

Witaj Filipku <3
Wspaniałe wiadomości, gratuluję :)
 
Witajcie Mamuśki :) Melduje sie po wizycie. Pod serduchem nosze 436 g szczęscia. Tętno155, wszystkie parametry w normie, łozysko i płyn owodniowy tez. Ale najwazniejsze ze ma miedzy nogami siusiaka Jestesmy z małżem przeszczęśliwi :) A zatem pragne wam przedstawic Filipa :)

Oczywiscie gratulacje dla wszystkich dzis wizytujacych :)
No slodziak jak się patrzy [emoji3] super!
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma nisko położone łożysko? Doczytalam w wypisie z IP. Doktor Google nie mówi nic dobrego na ten temat :(

Dr Google nigdy nie mówi nic dobrego dlatego ja nawet nie myśle cokolwiek czytać na jakikolwiek temat. Kiedyś już napisałam to na forum, nie czytam internetowych bzdetów, bo potem tak jak inne, wkręcam sobie jakieś dziwne historie, ja się stresuje a dzidziuś też na tym dobrze nie wychodzi. Moja ciąża to i moja historia, po co czytać inne ;)
Co do łożyska - ja mam na dolnej granicy, ale lekarz też nie panikuje bo przy oszczędnym trybie ono sie podniesie. Trzeba po prostu na siebie uważać, nie przemęczać sie, nie stać zbyt długo, nie przemierzać milowych tras etc etc ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Mamuśki :) Melduje sie po wizycie. Pod serduchem nosze 436 g szczęscia. Tętno155, wszystkie parametry w normie, łozysko i płyn owodniowy tez. Ale najwazniejsze ze ma miedzy nogami siusiaka Jestesmy z małżem przeszczęśliwi :) A zatem pragne wam przedstawic Filipa :)

Oczywiscie gratulacje dla wszystkich dzis wizytujacych :)
ale super gratulacje :) kiedy następna wizyta?
 
Małgosia wow serio maz nie chce bo sie boi ?? Mój by za Chiny nie wytrzymał [emoji23]

Dreamscometrue możesz w kokosach zrobić ale to bardziej do Fileta pasuje ;)

Co za pielęgniarka maskara ;/
Moja siostra tez mi takich komplementów nie prawi
[emoji3]

Piórko moje kompletowanie wyprawki jest w ciemnej dziurze dzis kupiłam pierwsze spodnie [emoji23] ale wiele rzeczy mam po córce a ciuchowych po chrzesniaku wiec nie będe szaleć bo dziec tak szybko wyrasta ze wszystkiego.

Wczoraj przeglądałam łóżeczka kołyski i kosze i nie moge sie zdecydować co wybrać, ale chyba wezmę cos mniejszego pózniej przeniosę Zu do "dorosłego" łóżka a młody wyląduje w jej łóżeczku.

Wózek tez mega problem bo żaden z tych rok po roku nie spełnia moich oczekiwań :/

Agiagulka super ze jesteś zadowolona ze swojej wizyty ;) oszczędzaj sie
[emoji8]

Piórko piękna słówka [emoji7]

A właśnie przypomniało mi sie ze moja mamuśka uszyła juz maleństwu kocyk z minky ;)

Monia super wiadomości gratuluje synka ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój m bardzo wrażliwy. Nie chce zrobić dzidzi krzywdy, co nie oznacza że nie domaga się pieszczot w inny sposób;)
 
reklama
Do góry