reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Mi pokazuje 5 miesiąc kalendarzowy, a 6 mc ciąży w tej apce Preglife.

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi w Preglife nie pokazuje miesięcy :o
Ale zawsze się wspieralam tym podziałem :
un94_tygodnie-ciazy_629x429.gif



A poza tym dzień dobry! :)

@KorneliaTek wszystkiego najlepszego dla synusia! :) Ogarniesz, my, matki zawsze mamy jakąś Super Power :D

@AnnieQ. w Pepco rozmiary 56 są zawsze tańsze :) Albo poszukaj wielopaków w dobrej cenie :) H&&M, Zara i sklepy na zalando ostatnio miały fajne promocje :)
Wczoraj weszłam do Pepco i znalazłam półśpiochy za 8 zł. Wzięłam z każdego wzoru :p

Rozczulają mie takie maleńkie ciuszki, po moich chłopcach mam tylko kilka rzeczy od 3 lat wzwyż... Bo miesiąc przed zajściem w ciążę, kiedy po staraniach i nieudanych próbach zrezygnowaliśmy- oddałam wszystke kurteczki, kombinezony i małe rozmiary, bo stwierdziłam, że dość już mam robienia setki testów co miesiąc. I psikus- w następnym miesiacu taka niespodzianka, jak dwie krechy na teście :D

Ja dzisiaj dzieci na wieś wysyłam z rodzicami! :D Będę miała krótkie wakacje :D W sam raz na pomalowanie z mężem mieszkania xD Na bardzo wymowny kolor o nazwie- "chyba beżowy" :D :D :D

@Lovi23 poczekaj jeszcze dzisiaj, ale masz się mega oszczedzać. Obiad masz, więc nie wymówkuj. Mnie strasznie wiązadła ciągną i brzuch twardnieje nawet kiedy głupi obiad zrobię, więc tak czy siak zalegam na kanapie. Ja myślę maleńka, że w ogóle taki tryb mega oszczedny powinnaś wprowadzić przy tych dziwnych skurczach. A jeśli coś rzeczywiście Cię będzie na maksa niepokoiło, to bym poszła nie na pogotowie, tylko do szpitala zgłosiła się do Izby Przyjęć na ginekologię i położnictwo.
 
Hej dziewczyny [emoji8] No i juz po polowkowych. Powiem Wam, ze jaja jak berety! Na pierwszych prenatalnych Pani Doktor powiedziala, ze na 60% chlopak, wiec nastawilismy sie na Aleksandra i nawet innej opcji nie bralismy pod uwage. A dzisiaj szok i niedowierzenie! Miedzy nogami 100% pipeczka sie pojawila [emoji14] Ja od poczatku czulam, ze bedzie dziewczynka bo nie wygladalam i nie czulam sie za dobrze, ale maz sie uparl i mi wmowil chlopaka. A tu jednak kobieca intuicja sie sprawdzila. Cieszymy sie oboje i jestesmy w szoku. Nawet imienia nie mamy wybranego dla dziewczynki. Pozostale pomiary w normie, waga 337g, serduszko eleganckie. Az mi sie lezka w oku zakrecila. Dodaje Wam foty dziewczyny i dziekuje za trzymanie kciukow! [emoji8] Od rana mnie wspieralyscie na duchu. Buziaki [emoji8]
1503569423-aaaaaa.jpeg
1503569433-aaaaaa.jpeg
1503569441-aaaaaa.jpeg
O ja :) po takim zdjęciu to już naprawdę bez wątpliwości dziewuszka :) gratulacje!

Dużo tych dziewczynek, fajnie :happy2:
Gratulacje dla wszystkich po udanych wizytach, fajnie wiedzieć kto w naszych brzuszkach mieszka!

Sny w ciąży to jakaś masakra, mi też takie dziwactwa się śnią, dziś romans z szefem mojego męża, którego nawet nie znam i jest paskudny :p a pamiętam, że ja byłam wolna a to on swoją żonę ze mną zdradzał, tragedia :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
@aqatam ale jaja :D Nawet mnie nie strasz, bo ja same białe, szare i niebieskie ciuszki pokupowałam hahaha, dziewczynki nie biorę pod uwagę! :D Połówkowe w poniedziałek. kurcze, ale żeby tak z siuraka mała pipka się zrobiła..? :D
Ale gratuluję z całego serca! Maleństwo piękne, niech dalej tak zdrowo rośnie :D <3
 
Już po wizycie. Próbuje się jakoś ogarnąć, ale czuję jakby mnie ktoś rozbił w drobny mak.
Skrocona szyjka, luteina, zero sportu, zero współżycia, zero czegokolwiek..... Leżeć! I co? Szkoła się zaczyna, mąż wyjeżdża na 3tyg. Jak ja mam nic nie robic? Lokaja do zakupów zatrudnić ?! :(

Dziewczynka potwierdzona w 18 tyg, więc juz raczej nic nie wyrośnie , oswajam sie z tą myślą i staram okiełznać swe lęki.

Z tego wszystkiego zapomnialam l4 i musze wrócić do gabinetu....

To nie jest dobry dzień:(
 
reklama
Już po wizycie. Próbuje się jakoś ogarnąć, ale czuję jakby mnie ktoś rozbił w drobny mak.
Skrocona szyjka, luteina, zero sportu, zero współżycia, zero czegokolwiek..... Leżeć! I co? Szkoła się zaczyna, mąż wyjeżdża na 3tyg. Jak ja mam nic nie robic? Lokaja do zakupów zatrudnić ?! :(

Dziewczynka potwierdzona w 18 tyg, więc juz raczej nic nie wyrośnie , oswajam sie z tą myślą i staram okiełznać swe lęki.

Z tego wszystkiego zapomnialam l4 i musze wrócić do gabinetu....

To nie jest dobry dzień:(
Tez sie wczoraj niebardzo czułam po wizycie. Spokojnie poukladasz sobie w głowie. Nie możesz jechać np do rodziców na ten czas? Ja byłam dwa tygodnie tato mial urlop i mnie nianczyl. Mocno ta szyjka się skrocila? Musisz leżeć bez względu na wszystko...

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry