reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Przerabane z tymi szyjkami :(
A dużo się skrocila ?


Może być, że to gotowanie mnie wymeczylo.

Odebrałam wyniki z posiewu szyjki macicy - czysciutko.


Myślę właśnie czy wybrać się do tej mojej ginekolog trochę jej pojeczec... ehh, przyjmuje tylko we wtorki i piątki.
Mój Tz marudzi żebym szła, zresztą już w nocy chciał jechać na IP... sama nie wiem, brzuch dziś miękki. Ale te ruchy takie słabe wczoraj , później te skurcze... chyba pójdę do Niej o 14 , bo inaczej cały weekend będę się martwić :(
Idz idz mysle ze twoja spokojna glowa to same korzysci dla dziecka
 
reklama
Przerabane z tymi szyjkami :(
A dużo się skrocila ?


Może być, że to gotowanie mnie wymeczylo.

Odebrałam wyniki z posiewu szyjki macicy - czysciutko.


Myślę właśnie czy wybrać się do tej mojej ginekolog trochę jej pojeczec... ehh, przyjmuje tylko we wtorki i piątki.
Mój Tz marudzi żebym szła, zresztą już w nocy chciał jechać na IP... sama nie wiem, brzuch dziś miękki. Ale te ruchy takie słabe wczoraj , później te skurcze... chyba pójdę do Niej o 14 , bo inaczej cały weekend będę się martwić :(
Czy te skurcze cię jakoś bolą?
 
Przerabane z tymi szyjkami :(
A dużo się skrocila ?


Może być, że to gotowanie mnie wymeczylo.

Odebrałam wyniki z posiewu szyjki macicy - czysciutko.


Myślę właśnie czy wybrać się do tej mojej ginekolog trochę jej pojeczec... ehh, przyjmuje tylko we wtorki i piątki.
Mój Tz marudzi żebym szła, zresztą już w nocy chciał jechać na IP... sama nie wiem, brzuch dziś miękki. Ale te ruchy takie słabe wczoraj , później te skurcze... chyba pójdę do Niej o 14 , bo inaczej cały weekend będę się martwić :(


Hej @Lovi23 i dziewczyny

Mam to samo co Ty od wczoraj :( caly dzien I noc lapia mnie ciagle twardnienia macicy I trwaja kilka minute I puszczaja. A ja wczoraj caly dzien bylam pol lezaca! Tylko w poludnie krotkie zakupy ktore dzwigal maz. Widzisz moj ma odwrotnie bo gada zebym nie panikowala bo w nocy chcialam dzwonic na IP.

Teraz tez miekki... ja tylko wczoraj wzielam 2 magnezy I biore progesteron dopochwowo. Nie chcialam no spy ale jak tak bedzie dalej to wezme. Ja planuje dzwonic lub pisac maila do poloznej czy to normalne tak intensywne?
 
3,2 cm na razie nie ma dramatu choc moj lekarz twierdzi , ze powinna miec od 4cm.
I jesli na tym sie zatrzyma to bedzie ok. Ale w pierwszej ciazy mialam rozwarcie juz od 26tyg. .. chyba mam ku temu predyspozycje.:/

Dziękuję za wsparcie. Pewnie jakoś to ogarne i trochę histeryzuję, ale nie tak miało to wyglądać.. ...
Potrzebuje chwili na okiełznanie myśli i ramion mojego mężczyzny na ukojenie duszy:)
 
Czy te skurcze cię jakoś bolą?
Nie bolało , tylko właśnie takie uczucie nieprzyjemne dość, ten brzuch robił się twardy i taki krzywy (dziewczyny dodawały zdjęcia mniej więcej jak to wygląda ) I naliczylam 6 takich skurczow.

Wczoraj przez dzień wzięłam 3×1 magnez , 2×1 nospe , luteine dopochwowo 2×1 i doustnie 2×1.
No i o 24 w nocy wzięłam znów nospe i magnez. I dopiero po tej dawce ustapilo.


Ja też wczoraj pół dnia przelezalam, później wieczorem wzięłam się tylko za to gotowanie- z drugiej strony nie jest to przecież jakieś mocno męczące...
 
Kurcze a może to normalne. Mój brzuch też twrdnieje od dwóch dni, 90% czasu leżę lub pòłleżę. Takich twardnien naliczylam z 5 w ciągu dnia. Rano budząc się na siku brzuch też był twardy.
 
3,2 cm na razie nie ma dramatu choc moj lekarz twierdzi , ze powinna miec od 4cm.
I jesli na tym sie zatrzyma to bedzie ok. Ale w pierwszej ciazy mialam rozwarcie juz od 26tyg. .. chyba mam ku temu predyspozycje.:/

Dziękuję za wsparcie. Pewnie jakoś to ogarne i trochę histeryzuję, ale nie tak miało to wyglądać.. ...
Potrzebuje chwili na okiełznanie myśli i ramion mojego mężczyzny na ukojenie duszy:)
Moja też mierzy 3,2 cm
I doktorka mówi, że dobra. Zresztą... od 16tc mam taka długość to się nie skraca.
Poza tym ważne jest to czy jest twarda i zamknięta
 
Dzień dobry... Ale miałam straszna noc, od 23-2 nie spałam bo miałam twardnienia brzucha, mała też jakoś strasznie nie kopala w tym czasie, może tylko 2 razy. A brzuch mi stawial się 6 razy.
O 22 brałam nospe, luteine dopochwowo, luteine pod język, nospe i magnez. A o 1 w nocy musiałam powtórzyć nospe i magnez. Na szczęście ucichlo koło 2... odpalilam tez detektor tetna ale bylo w porzadku. Już prawie jedna noga byłam na IP. Tz tez się nie wyspal...

A jeszcze żeby tego było mało to miałam koszmar, podczas burzy spadło drzewo na mojego Tz i... masakra [emoji17] [emoji17][emoji17][emoji17]

U mnie od rana skurcze, takie rwace że nie mogłam się przekręcić z boku na bok. Łapaly i puszczaly. Wzięłam zestaw leków i zasnęłam na 3 godziny, spałam jak zabita. Obudziłam się przed chwila i zobaczę co dalej.

Dziewczyny które są już po połówkowych ale Wam zazdroszczę . Ja dopiero 11 września:(.
Mam pytanie do dziewczyn,które były na wizycie również u innego lekarza niż prowadzący , czy on wpisywał coś w kartę ciazy,co mówiliście,ze chcecie się skonsultować? Ja dzisiaj idę do innego lekarza i nie wiem jak się zachować.
Co do wyprawki to nie mam jeszcze nic kompletnie,u nas nawet imię jeszcze nie wybrane. Na razie oglądam tylko wózki i zastanawiam się nad Mima Xari albo Mutsy a Wy macie swoje typy?
Mi wpisywala położna, a potem. Lekarka zwróciła uwagę że ktoś coś odpisywał innym pismem.

O losie, przypomniałam sobie że 7 urodziny muszę wyprawić dziś mojemu Karolkowi!
Gdzie ja mam głowę, nawet zakupów jeszcze nie zrobiłam, tort upiec, balony napompować!!
A syn zaprosił milion dzieci!
Aja tu z Wami <3 :D

Wszystkiego Najlepszego :)
Już po wizycie. Próbuje się jakoś ogarnąć, ale czuję jakby mnie ktoś rozbił w drobny mak.
Skrocona szyjka, luteina, zero sportu, zero współżycia, zero czegokolwiek..... Leżeć! I co? Szkoła się zaczyna, mąż wyjeżdża na 3tyg. Jak ja mam nic nie robic? Lokaja do zakupów zatrudnić ?! :(

Dziewczynka potwierdzona w 18 tyg, więc juz raczej nic nie wyrośnie , oswajam sie z tą myślą i staram okiełznać swe lęki.

Z tego wszystkiego zapomnialam l4 i musze wrócić do gabinetu....

To nie jest dobry dzień:(

Kochana, u mnie to samo, tylko te cholerne skurcze. Sama nie wiem czy tak może być czy mam jechać...

@dreamscometrue jak mała tak ładnie przybiera to na pewno wszystko będzie Ok, 3mam kciuki

@xssenia @Veronique 3mam kciuki za Was i życzę zeby wszystko zaczęło się układać

Gratuluje udanych wizyt i życzę takich dzisiaj

Jolen26 wszystkiego najlepszego dla synka

Ci do wyprawki to wszystko ubrań mam po córce (ma dopiero 2 latka wiec wszystko chowałam) i po jej kuzynie. Wózek mamy lupo comfort , bardzo wygodna gondola i nie drogi , ale od roku jeździ w spacerowce inglesina trip - polecam dale radę na każdych chodnikach i w lesie a po osiedlu na rowerku :)
Odnośnie łóżeczka to kupimy na początek chicco next to me, bo córka jeszcze w lozeczku śpi i chcemy jej trochę przeciągnąć zmianę na tapczanik.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Dziękuję bardzo.

Hej @Lovi23 i dziewczyny

Mam to samo co Ty od wczoraj :( caly dzien I noc lapia mnie ciagle twardnienia macicy I trwaja kilka minute I puszczaja. A ja wczoraj caly dzien bylam pol lezaca! Tylko w poludnie krotkie zakupy ktore dzwigal maz. Widzisz moj ma odwrotnie bo gada zebym nie panikowala bo w nocy chcialam dzwonic na IP.

Teraz tez miekki... ja tylko wczoraj wzielam 2 magnezy I biore progesteron dopochwowo. Nie chcialam no spy ale jak tak bedzie dalej to wezme. Ja planuje dzwonic lub pisac maila do poloznej czy to normalne tak intensywne?

Ja napisałam do Cioci położnej w akcie desperacji że chciałabym zadzwonić ale póki co nie odpisuje, może zajęta...
 
reklama
3,2 cm na razie nie ma dramatu choc moj lekarz twierdzi , ze powinna miec od 4cm.
I jesli na tym sie zatrzyma to bedzie ok. Ale w pierwszej ciazy mialam rozwarcie juz od 26tyg. .. chyba mam ku temu predyspozycje.:/

Dziękuję za wsparcie. Pewnie jakoś to ogarne i trochę histeryzuję, ale nie tak miało to wyglądać.. ...
Potrzebuje chwili na okiełznanie myśli i ramion mojego mężczyzny na ukojenie duszy:)

Hej @angelka jak Lovi pisze szyjka jeszcze nie jest bardzo krotka ale rozumiem Twoje obawy skoro juz masz z tym wczesniejsze niemile doswiadczenia. Spokojnie po ukojeniu w rekach meza musicie obmyslec plan jak Ciebie odciazyc na tyle na ile jest to mozliwe bo to istotne! Rozumiem ze nie tego spodziewalas sie po wizycie ale trzymaj sie dzielnie!!! Jestesmy z Toba!
 
Do góry