reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć dziewczyny,

Widzę, że sporo się dzieje na forum. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie i zycze duzo optymizmu. Na pewno bedzie dobrze :).
Niestety, ja jestem typem panikary. Moze dlatego, ze to moja pierwsza ciaza. Ostatnio zaniepokoily mnie straszne klucia pochwie i juz mialam przed oczami najgorsze wizje. Okazalo sie, ze szyjka dluga na 5cm ale niestety przyplatala sie drobna infekcja i dostalam globulki. Czasem nie potrafie zapanowac nad czarnowidztwem :(

Czy są na forum jakieś mamusie z Warszawy?
5cm wow[emoji54]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Ja spanikowalam i pojechałam na ip bo u mnie w mieście żaden lekarz nie chciał mnie przyjąć. Zostawili mnie w szpitalu na obserwacji. Jestem już po usg z dzidzia wszystko w porządku, słychać tętno, serduszko bije. Waży 400gram. Nawet mi pomachał na USG:) szyjka się nie skróciła 4cm jest nadal, twarda i zamknięta. Lekarz mówił że dzidzi leży w poprzek i to może powodować u mnie twardnienie. Zmienił mi nospe na skopolan, duphaston mam brać nadal. Troszkę się uspokoiłam bo w domu już świra dostawałam. Ale wolę być nadgorliwa niż potem żałować że nic nie zrobiłam. Lekarz powiedział że nie ma sensu aż tak analizować każdego napinania się... bo dzidzi się rusza
 
Ja spanikowalam i pojechałam na ip bo u mnie w mieście żaden lekarz nie chciał mnie przyjąć. Zostawili mnie w szpitalu na obserwacji. Jestem już po usg z dzidzia wszystko w porządku, słychać tętno, serduszko bije. Waży 400gram. Nawet mi pomachał na USG:) szyjka się nie skróciła 4cm jest nadal, twarda i zamknięta. Lekarz mówił że dzidzi leży w poprzek i to może powodować u mnie twardnienie. Zmienił mi nospe na skopolan, duphaston mam brać nadal. Troszkę się uspokoiłam bo w domu już świra dostawałam. Ale wolę być nadgorliwa niż potem żałować że nic nie zrobiłam. Lekarz powiedział że nie ma sensu aż tak analizować każdego napinania się... bo dzidzi się rusza

Własnie tez tak ostatnio spanikowałam i pojechałam na IP, bo nie mogłam dostać się do lekarza. Super, że wszystko w porządku ;)
 
ja mam dzisiaj nawet zapal i sile do pracy a brzuch mieciutki ;) wzielam sie za prasowanie, rzeczywiscie te male ciuszki szybko ida. Moze pranie jeszcze wstawie z kolejnymi. Obiad ugotowalam, a nie zawsze mam sile, schabowe zrobilam normalne, bo mialam jeszcze tatę na obiedzie. potem musze skoczyc do apteki jeszcze, to bedzie dluzszy spacer:p
Dream to juz na gotowo ciuszki robisz czy bedziesz je jeszcze prała przed styczniem?
 
Ja spanikowalam i pojechałam na ip bo u mnie w mieście żaden lekarz nie chciał mnie przyjąć. Zostawili mnie w szpitalu na obserwacji. Jestem już po usg z dzidzia wszystko w porządku, słychać tętno, serduszko bije. Waży 400gram. Nawet mi pomachał na USG:) szyjka się nie skróciła 4cm jest nadal, twarda i zamknięta. Lekarz mówił że dzidzi leży w poprzek i to może powodować u mnie twardnienie. Zmienił mi nospe na skopolan, duphaston mam brać nadal. Troszkę się uspokoiłam bo w domu już świra dostawałam. Ale wolę być nadgorliwa niż potem żałować że nic nie zrobiłam. Lekarz powiedział że nie ma sensu aż tak analizować każdego napinania się... bo dzidzi się rusza
Dobrze,że wszystko ok :)
Ehhh, z tymi twardnieniami...
Ja też cieszę się, że poszłam bo jestem spokojniejsza:)
 
Ej ja sie cieszyłam z moich 3,5cm a tu słyszę 4 cm, 5 cm....w 12tc mialam jakos ponad 4cm .... ciekawe kurde co to dalej będzie

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja spanikowalam i pojechałam na ip bo u mnie w mieście żaden lekarz nie chciał mnie przyjąć. Zostawili mnie w szpitalu na obserwacji. Jestem już po usg z dzidzia wszystko w porządku, słychać tętno, serduszko bije. Waży 400gram. Nawet mi pomachał na USG:) szyjka się nie skróciła 4cm jest nadal, twarda i zamknięta. Lekarz mówił że dzidzi leży w poprzek i to może powodować u mnie twardnienie. Zmienił mi nospe na skopolan, duphaston mam brać nadal. Troszkę się uspokoiłam bo w domu już świra dostawałam. Ale wolę być nadgorliwa niż potem żałować że nic nie zrobiłam. Lekarz powiedział że nie ma sensu aż tak analizować każdego napinania się... bo dzidzi się rusza
Super ze wszystko ok!
Ja teraz tak siedze i tez mam jakies wewnętrzne smutki...
Caly czas rozkminiam czy nie przeocze czegos... czasem mam twardy brzuch ale cały cos typu jak zjem i mnie wywali... zastanawiam sie jak te twardnienia czuć..
 
Dziewczyny jakie mam parcie na słodkie dzisiaj [emoji33] zjadłam już 2/3 milki i właśnie stoję w lidlu, patrzę na czekolady i się slinie i łamie. Wiem, że jak kupię to spokojnie zjem całą sama [emoji14] masakra, dawno tak nie miałam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jakie mam parcie na słodkie dzisiaj [emoji33] zjadłam już 2/3 milki i właśnie stoję w lidlu, patrzę na czekolady i się slinie i łamie. Wiem, że jak kupię to spokojnie zjem całą sama [emoji14] masakra, dawno tak nie miałam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W Lidlu sa dobre słodycze[emoji23]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry