reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Super ze wszystko ok!
Ja teraz tak siedze i tez mam jakies wewnętrzne smutki...
Caly czas rozkminiam czy nie przeocze czegos... czasem mam twardy brzuch ale cały cos typu jak zjem i mnie wywali... zastanawiam sie jak te twardnienia czuć..
Ja czuje taki dyskomfort. Jakby brakowało skóry na brzuchu. Ale robi mi się tak głównie kiedy chodzę i brzuch momentalnie jest twardy na dole, nad linia włosów. Usiądę i przechodzi. Ale lekarz nie kazał mi leżeć non stop. Powiem wam że szpital w którym jestem zrobił na mnie pozytywne pierwsze wrażenie. Personel przemiły.
 
Ej ja sie cieszyłam z moich 3,5cm a tu słyszę 4 cm, 5 cm....w 12tc mialam jakos ponad 4cm .... ciekawe kurde co to dalej będzie

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Bedzie dobrze. Ja w zasadzie do tej pory nie znałam wymiaru szyjki. Zawsze słyszałam, ze bardzo długa i zamknięta. Więc przynajmniej na IP mi ją porządnie zmierzyli.

Czy któraś z Was boryka się z infekcjami?
 
Zobaczę jak się przechowaja. U mnie to wszystko inaczej wygląda bo chce żeby kotka miala czas ze wszystkim co kupujemy sie oswoić

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja tez mam kota i zastanawiam sie jak wpłyną na niego te zmiany. Boje sie, ze np. zacznie załatwiać sie poza kuweta...No ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze :).
 
Super ze wszystko ok!
Ja teraz tak siedze i tez mam jakies wewnętrzne smutki...
Caly czas rozkminiam czy nie przeocze czegos... czasem mam twardy brzuch ale cały cos typu jak zjem i mnie wywali... zastanawiam sie jak te twardnienia czuć..
Ja mam to samo :(

Druga sprawa strasznie panikuje z jedzeniem co wolno, a co nie i w sumie nigdzie nie dostaje jednoznacznej odpowiedzi.
 
Tez mam kotke. W dodatku bardzo wrazliwa ;-). Okazało sie, ze bedziemy miec coreczke
, wiec narzeczony bedzie mial ciezko :p. Same baby w domu.
 
Bedzie dobrze. Ja w zasadzie do tej pory nie znałam wymiaru szyjki. Zawsze słyszałam, ze bardzo długa i zamknięta. Więc przynajmniej na IP mi ją porządnie zmierzyli.

Czy któraś z Was boryka się z infekcjami?
ja mam ciagle bakterie w posiewie z pochwy. gbs już przerobiłam, klebsiellę, grzyba, e.coli, enterokoki...
 
reklama
Do góry