reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Padam na twarz. Mlody ma początek zapalenia oskrzeli. Na razie wziewy a jak nie bedzie lepiej to antybiotyk od poniedziałku. Wyciągnął mnie jeszcze do maka :-) i w końcu kuplismy buty po szkole.
Przez dwa dni tak fajnie czulam delikatne pukanie dzidziusia a dzisiaj cisza.
Zdrówka dla Niego!

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
No i jeszcze patrzyłam na 5,10,15 (polecacie mamuski?) No to na wyprzedaży można coś sensownego kupić... Ale tak to ceny z kosmosu [emoji3]


Ale ten smyk ma takie ceny dość przystepne nawet . Tak się bardziej przygladnelam
Ja polecam ciuszki Pinokio na allegro. Jakość super. Widziałam jak wyglądają już po praniu i naprawdę super. No i ceny przystępne.
 
Padam na twarz. Mlody ma początek zapalenia oskrzeli. Na razie wziewy a jak nie bedzie lepiej to antybiotyk od poniedziałku. Wyciągnął mnie jeszcze do maka :-) i w końcu kuplismy buty po szkole.
Przez dwa dni tak fajnie czulam delikatne pukanie dzidziusia a dzisiaj cisza.
Jeszcze będziesz czuła. Ja chyba dziś dostałam 3 kopniaki w nerę bo tak mnie zaklulo że aż podskoczylam. A na ip wyszło że akurat tam dzidzia ma teraz nóżki.
 
Hej dziewczyny, witam nowe mamy, na wizycie powodzenia! :)

A teraz ja mam maly problem. Gdy sie podnosze z pozycji lezacej (wszystko jedno czy na boku czy na plecach) to pobolewa mnie i jakby ciagnie w srodku na wysokosci wzgorka lonowego a jak chodze, siedze itd to nie boli nic. Mam nadzieje ze to rozciaganie wiezadel czy cos... usg w czwartek a wizyta dopiero w kolejny czwartek :( miala ktoras tak?
Tak, rozmawiałam z lekarzem o tym, mówił, ze to więzadła i trzeba... powoli się podnosić [emoji6]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny!
Czytam Was już od pewnego czasu i pomyślałam, że to najwyższa pora aby dołączyć.
Wg om jestem w 20 tc (19+4), a więc termin teoretycznie na 15 stycznia, ale USG wskazuje, że mój synek jest starszy o tydzień. To moja pierwsza ciąża i jak pewnie każda mama chciałabym, żeby to 9 miesięcy było najbardziej nudnymi i spokojnymi miesiącami życia, ale różnie to niestety bywa ;)
Pozdrawiamy Was wszystkie cieplutko!
 
reklama
Hej. [emoji5]
U mnie identycznie z om 15 stycznia, a coreczka kilka dni starsza. To Twoja pierwsza ciaza?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry