reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Wspolczuje wam tych glupich tekstwo i docinek. Ja nie mialam z tym problemu poza tekstami, ze teraz to musi byc chlopak, bo jak mamy dziewczynke i trafi sie kolejna to sie nie liczy i nie bedzie pelnej rodziny. A najbardziej na tym chlopaku zalezalo mojej siostrze. Mi bylo obojetne, mezowi tez, a ona przezyc nie mogla. Raz sie nawet z nia troche poklocilam, bo wkurzala mnie tymi tekstami. A jak sie okazal, ze faktycznie chlopak to nagle wszyscy zaczeli gratulowac mojemu, ze teraz to sie spisal itp. Cos w stylu, ze teraz jest prawdziwym facetem, bo chlopaka zrobila. Porazka.

Tesciowa mam nienajgorsza. Ma swoje wady ale ujdzie [emoji6]

A jeszcze mialam pytac o tego dentyste. Bylam jakis miesiac przed ciaza. Powinnam isc jeszcze raz czy nie ma potrzeby?

Sprawdź jeszcze w 3.trymestrze ja chodzę co miesiąc, ale mam świra na tym punkcie.

Cholera! Znowu troche krwi... :-( mialam zatwardzenie i sie napinalam. Po podtarciu trochd krwi plus rozowe plamki. Na patyczku tez troche :-(

Zalamka
A to może z tej drugiej dziurki?
 
Jestem pelna jak bak.... przesadzilam z iloscia curry ale bylo smacznie!

@oli-oli ja mialam poczatkowo termin na 2.01 ale z usg 30.12.17 za to teraz mnie strasza porodem w 34-35 tygodniu...

Jejku mi to zab sie rusza I boje sie wyrywania ale widze ze dream dostala znieczulenie I jest ok wiec moze tez to jakos przezyje. Czekam do czwartku na wizyte...

Spokojnej nocy Kochane!
 
Kurczę a ja mam dylemat od pięciu godzin....
1504217831-aaaaaa.jpeg
1504217838-aaaaaa.jpeg
1504217847-aaaaaa.jpeg



[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
No właśnie najbardziej mi się spodobał bluberry ale potem miałam chwile zawachania bo wszędzie teraz ten turkus.
Stad brownie bo jest taki inny, ten materiał wyglada na dresowy i to go wyróżnia.
Ostatni to gacie po tacie ale ma w sobie jakiś urok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem pelna jak bak.... przesadzilam z iloscia curry ale bylo smacznie!

@oli-oli ja mialam poczatkowo termin na 2.01 ale z usg 30.12.17 za to teraz mnie strasza porodem w 34-35 tygodniu...

Jejku mi to zab sie rusza I boje sie wyrywania ale widze ze dream dostala znieczulenie I jest ok wiec moze tez to jakos przezyje. Czekam do czwartku na wizyte...

Spokojnej nocy Kochane!
Ja tez miałam znieczulenie juz kilka razy. Jakieś delikatniejsze dla kobiet w ciazy. No trudno, po prostu ból i stres z tym związany były by bardziej szkodliwe.
 
Do góry