reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Niech sie uczą na tym, ktorym to nie przeszkadza, takie mam zdanie na ten temat ;) Potem sie czyta jakies opowieści o traumach po porodzie albo badaniach i zdziwienie, ze tyle babek nie chodzi do gina.
Oczywiście, ale szpital kliniczny jest do nauki. Już to napisałam, że można zgłosić, że chcesz lekarza tylko bez studentów. Brak świadomości niestety i z braku świadomości kobiety nie chodzą do ginekologa. Bo po co. Przecież dwadzieścia lat temu urodziły i więcej nie będą. Ale to osobny temat. Rozumiem Twoja postawę. Ale Ty byś się po prostu odezwała. Niestety w klinicznym Cię nie pytają. Może kiedyś to zmienia. Ale jak ludzie się nie będą odzywać to nie zmienia nic. Uczyć się muszą tak czy siak....Bo nie będziemy mieć ginekologow, proste. Niestety taki juz jest ten świat ze niewiedza i brak gęby sprawia, ze ludzie cierpią.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Dziewczyny też macie wrażenie że zaczyna wam brakować skóry na brzuchu ? Taka czuje się "posciagana " [emoji52]

Mam dokładnie tak samo. Brzuch już typowo ciążowy, nie jestem w stanie nic wciągnąć i ta skóra jest taka ponaciągana ze czasem mam wrażenie ze pęknie :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałm mieć robione z mężem to badanie na następnej wizycie ale nie zdążyłam bo zaszłam w ciąże. Teraz to się boję zrobić...

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli do tej pory sie nic złego nie działo to myślę ze jest ok. Zapytaj lekarza na wizycie

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
To rozumiem. Z tym, że na brak tematów bym akurat tutaj nie stawiała. o dzieciach przy moim bracie nawet nie gadamy (tak na wszelki wypadek). Przed moją ciążą było inaczej wię wiem, że to kwestia dzieci.. Przez to wszystko z moim bratem też rzadziej sie widujemy, wiadomo, że wszystkim z tego powodu jest przykro. Tak sie wam wyżalam bo ostatnio wpadł temat chrzestnego drugiego dzidziusia i chcielibyśmy mojego brata...ale obawiam się, że to by mogło nie wypalic. A brat siostrzenicę lubi, bawić się z nią też. On jest cichy i trochę zamknięty ale nie z dziećmi sobie fajnie radzi... Pożyjemy zobaczymy. Minęly już ponad 3 lata, mam nadzieję, że kiedyś dojdziemy do jakiegoś porozumienia :)
To pogadaj z bratem sam na sam o byciu chrzestnym, może ogólnie się otworzy...?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Moje piersi są jeszcze bardziej niewidoczne niż przed ciążą [emoji23]
Za to brzuch jest napiety, czasem jak mam większe wzdęcia aż mnie skóra swędzi, głównie wokół pępka. Smaruje się dwa razy dziennie, nie chcę ułatwiać istnienia rozstępom. [emoji6]
Ja już pępka nie mam [emoji57][emoji57][emoji57] nie ma dziurki rozplaszczyl sie[emoji23]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Skasowało mi posta/ tyle sie napisałam wrr...

Napisze co u mnie: dzis był ważny dzień dla mnie wizyta u kardiologa z córcia Milan od wczoraj stresa potężnego czy jest lepiej. Wiec jest poprawa i to duża tak mi ulżyło jakby tonowy kamień mi z serca spadł ;) mamy kontrole dopiero za rok czy juz jest całkiem dobrze ;)
Dzis moja panna kończy 11 miesięcy - za miesiąc roczek czy ktoś mi wytłumaczy kiedy to zleciało ? :)

Co do wyprawki znalazłam kocyk w pięknym kolorze i taki tkany jak chciałam ale zaczekam na jakieś promocje i Biore
1504273114-aaaaaa.jpeg
1504273120-aaaaaa.jpeg


P.s ta dziewczynka na zdjęciu jest taka podobna do mojej córci ;p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję udanych wizyt :)
ja jeszcze tydzień cierpliwie muszę poczekać.
Odnośnie przepuszczania kobiet w ciąży, bo sama ni gdzie się nie wypycham, ludzie "nie widzą", ale to taka mentalność. Jeden raz w zeszłej ciąży musiałam zarejestrować się do laryngologa. I wypchnęły mnie babska z kolejki twierdząc że nie stałam tam jak otworzyli rejestrację. A wówczas mój mąż wyhaczył że pierwsi w kolejce ustawili się panowie z policji (oni jeżdżą w programie uwaga pirat) i mój mąż ich poznał, bo byli po cywilnemu. I po prostu zapytał tych panów czy wpuszczą dziewczynę w ciąży :) reszcie z kolejki szczęki poopadały :) Byłam pierwsza :)
Mnie wczoraj wieczorem pani w kolejce w aptece wypchnela do okienka :) bardzo miło mi się zrobiło
 
Niech sie uczą na tym, ktorym to nie przeszkadza, takie mam zdanie na ten temat ;) Potem sie czyta jakies opowieści o traumach po porodzie albo badaniach i zdziwienie, ze tyle babek nie chodzi do gina.
Zawsze jak leżałam w szpitalu jak coś było intymne to pytali czy można ekipą, czy się nie zgadzam. Chociaż jeden plus mojego szpitala.
 
reklama
Do góry