reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.
Tule [emoji9][emoji17] trzymam za was bardzo mocno kciuki. Zycze duzo sily i wierze, ze bedzie dobrze.
 
reklama
Tak, mamy wsparcie. Nie moge narzekac. Choc czasem wolalabym zamknac się z tym sama i moc w spokoju odreagowac. Maz ma nowotwor zlosliwy dzisiaj potwierdzony. Stan zapalny zwiazany z miesniakiem. Nie wiadomo dlaczego ale cos sie kolo niego dzieje.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Naprawde czlowiek nie jest w stanie wyobrazic sobie ile jest w stanie zniesc bolu.
Aż mam świeczki w oczach.... pamiętaj że zawsze tu dla Ciebie jesteśmy. Dużo siły[emoji8]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Strasznie wywyższa dzieci które są z bogatszych rodzin bądź zdolniejsze, Te słabsze dziecinki zawsze traktuje jako zło konieczne, w ogóle nie zwraca uwagi, wręcz traktuje jak powietrze. Ja do końca szkoły podstawowej odczuwałam jej wpływ, że gorsza jestem. Do tej pory pewności siebie mi brakuje. Strasznie to przeżywałam...
Okropni są tacy pedagodzy... dlatego jestem zdania ze nauczyciele a szczególnie wychowawcy powinni być badania przez psychologów bo niestety nie wszyscy się nadają i robią nam krzywdę

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry