reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzien Dobry

Jakos sie przebudzilam i mysle o was, szczegolnie @kasia2309 i @xssenia ....
Kasia jak dobrze ze intuicja Cie nie zawiodla I pojechalas sie przebadac a jednoczesnie jest to lekcja dla innych na temat szyjki - jak istotne jest ja regularnie monitorowac!

Xssenia Moja Droga duzo masz na swoich barkach ale oboje macie dla kogo walczyc! Tak jak dziewczyny pisaly nie jestes sama I zawsze sluzymy wsparciem. Wysylam moc cieplutkich zyczen I myslimy o Tobie!

Ja troche przez was ;) weszlam w wir zakupow ale dosc rozsadnie. Poczatkowo mialam zamiar kupowac same nowe ciuszki (kilka mam) ale po rozmowach z doswiadczonymi mamami na temat jak szybko niemowle rosnie I ze kazda nie zdazyla je ubrac nawet w kilka ciuszkow, bo wyrosly weszlam na fejsie na lokalna stronke z uzywanymi dzieciecymi akcesoriamii I doznalam szoku jakie cudenka sprzedaja ludzie za pare funtow! Takze do domu wrocilam oblawiona w mase noworodkowych ciuszkow i to naprawde dobrej jakosci ;). Jestem zadowolona a wieksze rozmiary zostawie dla 'cioc- kolezanek' ktore juz podpytuja co bedzie mi trzeba ;). Czy w Polsce mamy robia 'baby shower'? Tutaj jest to dosc popularne.

Wczoraj mnie oswiecono ze nie dostane £500 na start dla dziecka bo nie jestem beneficjentka....A ze jestem na chorobowym to srednia zarobkow spadnie wiec prawdopodobnie wylicza mi mniejszy macierzynski niz tutaj przyjety (ktory I tak jest bardzo niski)... I bardzo mi sie to niepodoba... ale z drugiej strony wiem ze damy rade dzieki oszczednoscia zgromadzonym I dzieciatka istnienia nie da sie przeliczac w zadnych kategoriach bo jest I bedzie sensem mojego istnienia I misja na tym swiecie (az sie poruszyla ja to napisalam).

Milego I zdrowego weekendu wszystkim!
W koncu odbiore dzisiaj swoja poduche na ktora troche czekam!
 
reklama
@Veronique ten spiworek jest przepiekny,ja bym chciala z futerkiem ale bardziej ten co @kass.es wstawiala bo cena elodi powala,tamten jest o polowe tanszy[emoji4]

@Magiczna83 ja bede robic babyshower[emoji5]

@michasia30 juz pokazuje[emoji4]
1504330513-aaaaaa.jpeg
1504330521-aaaaaa.jpeg
1504330526-aaaaaa.jpeg
1504330530-aaaaaa.jpeg
1504330534-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uhh cześć Dziewczyny. Okropna noc za mną. Cos mnie noga rwie no ból niemiłosierny pewno dlatego kot uparł się że dzis śpi ze mną na mojej poduszce. Co ją wygoniłam to sie budzę a ta znów na głowie mi leży. No i się właśnie poddałam i nadrobiłam cale forum.
z ciekawostek czy któraś mama korzystała z urządzenia tummy tube?
Słyszałam o tym ale jakoś nie mam przekonania[emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Uhh cześć Dziewczyny. Okropna noc za mną. Cos mnie noga rwie no ból niemiłosierny pewno dlatego kot uparł się że dzis śpi ze mną na mojej poduszce. Co ją wygoniłam to sie budzę a ta znów na głowie mi leży. No i się właśnie poddałam i nadrobiłam cale forum.
z ciekawostek czy któraś mama korzystała z urządzenia tummy tube?
Jak dla mnie to straszne [emoji14] u mnie na szczęście obie lubiły być w wanience od początku, patrzyły się na sufit na światełka :D
 
Dziewczynki, gdzie te nasze brzuszki? Zrobiłam zdjęcie -zaczęłam 21tc, w którym miejscu się tego szuka, bo chyba ślepa jestem?
 
Witam z rana
Kurcze powiem wam że nienwiem co się dzieje, starsza zaczęła się już dobrze czuć to mój spędził dziś cała noc na kiblu. Beznadziejnie te wirusy, po prostu nienwiem co się dzieje. Teraz kurcze boję się że złapie mnie i młodsza... A dopiero co wyszlysmy z jednej choroby
Na fb na lokalnej grupie matki wrzucają co trochę że u nas w mieście jakieś dziwne coś panuje bo dzieci chorują na potęgę i naprawdę Przeróżne wirusy...
 
Xssenia - współczuję z całych sił.
Dziewczyny, ja od kilku dni jestem karmiona informacjami o takim przypadku, który każda z nas wzięłaby bardzo do siebie, więc nawet tu nie piszę o tym. Jak wszystkie w spokoju urodzimy, to może się z Wami podzielę tą historią. Na razie nie jestem zbyt szczęśliwa, że dane było mi ja poznać, ale mi wyboru nie pozostawiono a też mi wpłynęła na psychikę niestety :(
 
Witam sobotnie. U nas dzisiaj pochmurnie chyba lato juz sobie poszło.
Kornelia z tym przeniesieniem dziecka miedzy klasami to tylko dobra wola dyrektora. Jesli tylko jest miejsce w innej klasie to od reki powinien wyrazic zgodę. Tu gdzie pracuję dyrekcja zawsze jak tylko ma mozliwowc przychyla sie do prośby rodzica.
Ja tez jeszcze nic nie kupuje. Czekam na plec :-)
Xssenia życzę Wam zdrowia, żeby leczenie szlo jak najlepiej.
Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
@Funia90 myślałam, że bardziej będę kwiczec z zachwytu jak już dostanę ten śpiworek

@Magiczna83 mąż wczoraj mnie pytał czy będzie Baby Shower. A ja go pytałam czy będzie pepkowe :=)

@AnnieQ jestem podatna na zasilanie ziarna niepewności, więc Cię rozumiem...
 
Do góry