reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Powodzenia na wizytach :)

Poszłam zaprowadzić moja gwiazdę do przedszkola no i dziś jeden wielki płacz, ale może by nie płakała gdyby nie to że do sali pakowali się rodzice z dzieciakami na rękach i zaczynały płakać. Kurde z własnego doświadczenia wiem że lepeij jednak wejść zostawić i uciec niż odwalac takie sceny.
 
reklama
Ja dzisiaj jeden sen erotyczny jeden że krwawie [emoji53] taka byłam fifa rafa na tę jesień ze fajnie herbatka książka swieczuszka a teraz ledwo żyję i nie mogę wstać... Wszystkiego dobrego na nowy rok szkolny!

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja mialam fajny sen erotyczny, tzn zaczynał się to mój zaczął wtedy kichac aż się przestraszylam i obudziłam :( ale byłam zła :D
 
Mamaincognito, Małgosia, youknow, jkocia powodzenia na wizytach !! ;)

Powodzenia dla nowych uczniów i ich rodziców ! :)

Dzis dołączam do niewyspanych córcia co chwile sie w nocy budziła z krzykiem- te cholerne zeby żyć jej nie dają :( a jak mnie obudziła to ja min 30 min zeby zasnąć a tu znów płacz eh... mała jeszcze śpi niech odsypia ;)

Dzis wizyta dzięki za życzenia powidzenia juz sie nie moge doczekać!
Jem śniadanie i powoli sie zbieram ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzien Dobry Dziewczynki

Ja rowniez dolaczam sie do cieplych slow by zarowno polowkowe I pozostale wizyty byly szczesliwym doznaniem I dajcie znac jak zawsze po!

Powodzenia mamusiom przedszkolakow I szkolniakow w ich pierwszych dniach edukacji :).

Ja wybieram sie na pobranie krwi...

Milego dnia wszystkim :)
 
Ja mialam fajny sen erotyczny, tzn zaczynał się to mój zaczął wtedy kichac aż się przestraszylam i obudziłam :( ale byłam zła :D

A ja nie pamietam kiedy miałam ostatni sen erotyczny... śnią mi się same pierdoly, nic znaczącego zamiast jakieś konkrety [emoji16]
Ja spać spałam dobrze, ale niestety ciśnienie chyba się zmienia ale ta pogoda tak na mnie działa, bo boli mnie głowa. Ale o 12 mam fryzjera, mam nadzieje, że to poprawi mój nastrój :) Chyba podetnę włosy i trochę przyciemnie, ten mój blond trochę mnie nudzi już :)
A dziś zaczynam 22tc! Naprawdę niesamowite jest to, że powoli zbliżamy się do 30 tygodnia [emoji33][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach :)

Poszłam zaprowadzić moja gwiazdę do przedszkola no i dziś jeden wielki płacz, ale może by nie płakała gdyby nie to że do sali pakowali się rodzice z dzieciakami na rękach i zaczynały płakać. Kurde z własnego doświadczenia wiem że lepeij jednak wejść zostawić i uciec niż odwalac takie sceny.
U nas podonie dzis bylo. Szla zadowolona, w szatni tez wszystko ok. Tylko akurat dzieci przechodzily z sali ogolnej do swojej i polowa wyla. No i moja tez w placz, ze nie chce isc na sale. Chwile z nia podebatowalam, nawet kinder jajo obiecalam [emoji6] no ale jak efektu nie bylo to zaprowadzilam na sale i ucieklam. Zla matka ze mnie [emoji12]
 
reklama
Do góry